AkzoNobel
Data aktualizacji: 2022-07-05
Koordynator Projektów CI
Nr ref. 810335801
Pilawa, mazowieckie
Project Management
angielski

Podobne oferty pracy

About AkzoNobel

Akzo Nobel Decorative Paints - jesteśmy jednym z największych światowych producentów farb i specjalistycznych produktów chemicznych uznawani za lidera we wprowadzaniu innowacyjnych technologii na rynku farb dekoracyjnych.

AkzoNobel Poland in numbers

22 Nationalities
17 Languages
over 1400 Employees
3200m2 Great office

Perks&Benefits

  • Świeże owoce
  • Imprezy integracyjne
  • Kafeteria edukacyjna (w tym Percipio)
  • Inicjatywy CSR
  • Uznania
  • Luxmed
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie

Perks & Benefits

Świeże owoce
Imprezy integracyjne
Kafeteria edukacyjna (w tym Percipio)
Inicjatywy CSR
Uznania
Luxmed
Multisport
Dodatkowe
ubezpieczenie

AkzoNobel jest międzynarodową firmą, która w Polsce działa od 20 lat i zatrudnia ponad 1100 pracowników. Nasze portfolio zawiera światowej klasy marki, takie jak Dulux, International, Sikkens i Interpon, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Na lokalnym rynku oferujemy dla konsumentów farby dekoracyjne, a na rynku B2B specjalistyczne produkty (specjalistyczne powłoki dedykowane dla przemysłu stoczniowego, transportu, budownictwa, elektroniki oraz sprzętu AGD). Posiadamy jeden z najnowocześniejszych na świecie zakład produkcyjny farb dekoracyjnych w Pilawie.

Obecnie do Działu Optymalizacji Produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(zastępstwo)

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie projektów optymalizacyjnych realizowanych w Fabryce min. koordynowanie pracy zespołu Six Sigma.
  • Monitorowanie i bieżące raportowanie statusu projektów oraz kalkulowanie oszczędności powstałych w związku z wdrożeniem rozwiązań optymalizacyjnych
  • Promowanie kultury ciągłego doskonalenia w organizacji poprzez prowadzenie szkoleń i warsztatów.
  • Identyfikowanie obszarów do doskonalenia w obszarze produkcyjnym, wdrażanie własnych inicjatyw optymalizacyjnych realizowanych w Fabryce.
  • Wspieranie inicjatyw zrównoważonego rozwoju (np. programy: Zero waste i BBS).
  • Prowadzenie audytów kluczowych procesów pod kątem ich doskonalenia, analiza wskaźników, mapowanie istniejących procesów w celu identyfikacji: potencjału, zagrożeń i marnotrawstwa.
  • Udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych poprzez wdrażanie technik efektywnej produkcji, mapowanie strumienia wartości, prowadzenie projektów 6Sigma itp.
  • Monitorowanie poprawności funkcjonowania wdrożonych procesów: analiza wskaźników, tworzenie raportów i prezentacji.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne).
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku stanowisku.
  • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy.
  • Wysoki poziom motywacji i nastawienie na osiąganie rezultatów.
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Certyfikat Lean Six Sigma Green Belt / Black Belt.
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Znajomość narzędzi analitycznych i statystycznych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie.
  • Zatrudnienie w ramach zastępstwa w okresie do 2 lat.
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach.
  • Duże możliwości rozwoju.
  • Atrakcyjny system premiowania.
  • Bogaty pakiet socjalny.

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, age or disability.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.
Forma zatrudnienia
Umowa na zastępstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski