Deloitte
Data aktualizacji: 2022-08-10
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
angielski

Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa

Warszawa

Nasze wymagania:

  • Masz minimum roczne doświadczenia w księgowości, biurze rachunkowym lub audycie finansowym;
  • Ukończyłeś/aś studia wyższe o kierunku, np. rachunkowość, finanse;
  • Bardzo dobrze znasz MS Office, w szczególności Excel;
  • Znasz podstawy polskich zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
  • Posiadasz wiedzę dotyczącą procesów księgowych;
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym;
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Dobrze organizujesz swoją pracę i potrafisz pracować pod presją czasu;

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności związanych z księgowym i podatkowym zamknięciem miesiąca/roku;
  • Pomoc w sporządzanie miesięcznej/kwartalnej/rocznej sprawozdawczości finansowej;
  • Wsparcie w przygotowywaniu deklaracji PIT/CIT/VAT;
  • Udział w przygotowywaniu pakietów konsolidacyjnych;
  • Współpraca z audytorami finansowymi i przygotowywanie danych na potrzeby audytu;

To oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne benefity: ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, kurs językowy;
  • Pracę w zgranym i pozytywnym zespole;
  • Pracę zdalną lub w modelu hybrydowym;
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowych;
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku i zdobycie unikalnej wiedzy oraz specjalizacji zawodowej.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office MS Excel
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski