Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-06-25
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Kontroling, Analiza
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Młodszy Specjalista w Biurze Kontroli i Analiz Skarbu

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Parametryzacja uprawnień klientów na platformie transakcyjnej Departamentu Skarbu

  • Zarządzanie bazą klientów w systemie transakcyjnym Departamentu Skarbu (definicja klienta, uprawnienia klienta)

  • Zarządzanie bazą klientów w systemie limitowym Departamentu Skarbu (definiowanie limitu skarbowego)

  • Monitorowanie i raportowanie w obszarze operacji skarbowych

  • Sporządzanie analiz i raportów z działalności Departamentu Skarbu

  • Monitorowanie wyniku wyceny czynnych transakcji skarbowych

  • Uzgadnianie wyników księgowego i ekonomicznego obejmujących obszar działalności Departamentu Skarbu

  • Współpraca przy wykonywaniu pozostałych zadań Biura

Nasze wymagania

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wiedza na temat instrumentów pochodnych oraz zasad obrotu papierami wartościowymi

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w obszarach Middle-Office lub Back-Office transakcji skarbowych

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - umowę u pracę, pakiet socjalny, w tym opiekę medyczną
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium