mFinanse S.A.
Data aktualizacji: 2022-06-15
pomorskie
Bankowość

Od nas dostaniesz:

dofinansowanie szkoleń i kursów zniżki na firmowe produkty i usługi Możliwość
rozwoju
zawodowego
elastyczny czas pracy Prywatną opiekę
medyczną
dofinansowanie zajęć sportowych
Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Menadżer ds. rynku nieruchomości

miejsce pracy: , nr referencyjny:

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów biznesowych (deweloperzy i biura nieruchomości)
  • negocjowanie warunków współpracy i nadzór nad ich realizacją
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych oraz bieżąca współpraca z partnerami w zakresie promowania inwestycji;
  • współudział przy wdrażaniu nowych/ adaptacji istniejących rozwiązań do wymagań rynku/partnerów

Nasze wymagania

  • warunek konieczny: znajomość branży deweloperskiej oraz mechanizmów funkcjonowania na rynku pierwotnym
  • znajomość rynku kredytów hipotecznych oraz procesów z nim związanych
  • umiejętności interpersonalne umożliwiające budowanie trwałych relacji biznesowych
  • umiejętność przekazywania wiedzy merytorycznej
  • gotowości do podróży służbowych oraz prawo jazdy kat.b
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość jej założenia

To oferujemy

  • komfortowe biura w prestiżowych lokalizacjach
  • atrakcyjny system prowizyjny

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Sofinansowanie zajęć sportowych
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik