mFinanse S.A.
Data aktualizacji: 2022-06-28
Łomża, podlaskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

dofinansowanie szkoleń i kursów zniżki na firmowe produkty i usługi Możliwość
rozwoju
zawodowego
elastyczny czas pracy Prywatną opiekę
medyczną
dofinansowanie zajęć sportowych

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Nie wiesz od czego zacząć?
Zacznij w mKiosku mBanku
Specjalista ds. Obsługi Klienta

miejsce pracy: Łomża, nr referencyjny:

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów indywidualnych i firmowych, zainteresowanych produktami i usługami bankowymi
  • udział w akcjach promocyjnych oraz budowanie relacji z klientem na rynku lokalnym
  • realizacja planów sprzedażowych
  • obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsług

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w bankowości)
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do działania
  • umiejętność budowania relacji w zespole i z klientami
  • samodzielność w realizacji zadań i chęć rozwoju
  • min. średnie wykształcenie oraz praktyczna znajomość MS Office

To oferujemy

  • stały dostęp do aktualnego portfela klientów firmy
  • 3 m-czny okres przygotowania i wdrożenia do zadań – nauczymy Cię wszystkiego czego będziesz potrzebować w świecie finansów
  • wsparcie w pozyskiwaniu klienta
  • mentoring menedżera i doświadczonych trenerów
  • w okresie wdrożenia zapewniamy 25 pln/h (średnia stawka przeliczeniowa wynikająca ze wszystkich komponentów i liczny godzin przepracowanych w mKiosku)
  • po wdrożeniu wynagrodzenie podzielone na część podstawową i prowizyjną, której wysokość zależy od indywidualnego zaangażowania (średnie wynagrodzenie w 2021 r. wynosi 40 pln/h – średnia stawka przeliczeniowa wynikająca ze wszystkich komponentów i liczny godzin przepracowanych w mKiosku)
  • współpraca w młodym i dynamicznym zespole
  • elastyczny czas realizacji zadań
  • realna możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy - (55% naszych menadżerów zaczynało swoją karierę na stanowisku Opiekuna klienta)
  • cykliczne szkolenia rozwijające kompetencje
  • zniżki na produkty i usługi ofertowane przez Grupę mBank (kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezpieczenia, usługi telekomunikacyjne, zakup samochodu, prestiżowe konto indywidualne)
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Office
Specjalista
MS Office