Deloitte
Data aktualizacji: 2022-06-28
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
angielski

Praktykant/Praktykantka Działu Szkoleń w Zespole Audytu

Warszawa

Nasze wymagania:

  • Jesteś studentką lub studentem IV lub V roku studiów;
  • Interesujesz się obszarem HR, w szczególności tematyką szkoleń;
  • Lubisz i potrafisz mówić w języku angielskim na poziomie minimum B2;
  • Cechuje Cię samodzielność w działaniu i posiadasz wysokie umiejętności organizacyjne;
  • Nie boisz się pracy w programie MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint);
  • Uwielbiasz uczyć się nowych rzeczy, podejmujesz inicjatywę i lubisz pracować  z dużą ilością zadań;

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja szkoleń online i stacjonarnych (np. przygotowywanie materiałów, organizacja terminów szkoleniowych, komunikacja z uczestnikami szkoleń, rozliczanie faktur);
  • Przygotowanie i koordynacja programu wdrożeniowego dla nowych pracowników w Audycie;
  • Realizacja działań wspierających rozwój zawodowy pracowników;
  • Wsparcie administracyjne i pomoc w codziennych zadaniach zespołu;

To oferujemy:

  • Płatne praktyki w ramach umowy zlecenie, 40h/tydzień, okres lipiec-wrzesień;
  • Wspierającą atmosferę w zespole, od którego będziesz się mógł/mogła wiele nauczyć;
  • Poznanie najlepszych praktyk, narzędzi, nowych technologii oraz standardów funkcjonowania działu szkoleń;
  • Praca w modelu hybrydowym;

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Języki
angielski