EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-06-29
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC
Gdańsk, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków
Praktyki w dziale Center of Excellence - Technology & Data Analytics

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych finansowych dostarczanych przez audytorów

  • Przygotowywanie baz danych oraz raportów w dedykowanych narzędziach

  • Wsparcie w realizacji procedur audytowych

Nasze wymagania

  • Jeśli chcesz pogodzić pracę ze studiami, będziemy potrzebować Twojego wsparcia w wymiarze minimum 30 godzin tygodniowo

  • Znajomość programu Ms Excel w stopniu min. średnio-zaawansowanym

  • Analityczny i otwarty umysł

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Umiejętność podstawowej obsługi programu Ms Access

  • Wiedzę z zakresu podstaw rachunkowości – będzie dużym atutem

  • Znajomość języka SQL – będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Kompleksowe szkolenia z narzędzi i procedur – od zera
  • Możliwość rozwoju na ścieżce technologicznej lub analitycznej
  • Elastyczne miejsce pracy
  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online,
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School - też mogą zdobywać tak jak w innych CV
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska