mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-06-29
Doradca ds. leasingu pojazdów
Nr ref. JW/048/0522
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o własną działalność gospodarczą
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: JW/048/0522

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie klientów oraz systematyczna praca nad powiększaniem swojego portfela klientów;
  • wysoka aktywność w ofertowaniu klientów i proponowaniu kompleksowej oferty mLeasing;
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz dostawcami;
  • sprzedaż produktów leasingowych wraz z produktami kredytowymi i ubezpieczeniowymi;
  • realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych (wolumenowych i dochodowych).

Nasze wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu finansowania przedsiębiorstw;
  • znajomość technik sprzedaży;
  • znajomość rynku motoryzacyjnego;
  • mile widziane doświadczenie w branży leasingowej, finansowej lub motoryzacyjnej;
  • łatwość w nawiązywania relacji, komunikatywność;
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy współpracę na podstawie kontraktu.

Forma zatrudnienia
B2B
Poziom stanowiska
Specjalista