Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-07-02
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, IT
angielski

Architekt Cloud i Infrastruktury IT

Miejsce pracy: Wrocław

O projekcie

Projekty związane z infrastrukturą IT, dotyczące rozwiązań on-premises i rozwiązań chmurowych.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji nowych rozwiązań technologicznych w obszarze infrastruktury IT: on-premises, chmurowych i/lub na styku obu rodzajów rozwiązań

  • Wsparcie eksperckie dla opracowanych przez siebie inicjatyw

  • Współpraca z zespołami operacyjnymi na etapie planowania oraz implementacji projektów IT

  • Opiniowanie oraz doradztwo techniczne dla projektów realizowanych z udziałem obszaru infrastruktury IT

  • Dbanie o wysoki poziom usług oraz bezpieczeństwo i stabilność infrastruktury IT

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Minimum 10 lat doświadczenia w administracji systemami IT, w tym min. 5 lat w roli architekta lub inżyniera systemowego (w środowisku min. 100 serwerów)

  • Praktycznie doświadczenie w implementacji zaawansowanych rozwiązań chmurowych w modelu IaaS, PaaS

  • Praktycznie doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji środowisk Windows Server oraz MS SQL w reżimie wysokiej dostępności

  • Umiejętność tworzenia rozwiązań HA/FT dla środowisk on-premises oraz Public Cloud

  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim (poziom B2/C1)

  • Odpowiedzialność, samodzielność, terminowość uraz umiejętność organizacji własnej pracy

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość systemów serwerowych Linux

  • Podstawowa znajomość architektury rozwiązań sieciowych (Cisco, Fortinet)

  • Umiejętność projektowania wysoko dostępnych środowisk baz danych Oracle, MySQL

  • Podstawowa znajomość zasad licencjonowania, pozwalająca na tworzenie realistycznych budżetów projektowych

  • Certyfikaty potwierdzające posiadane kompetencje techniczne

  • Doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych lub firmach z sektora podlegającego regulacjom

To oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań
  • Dużą samodzielność działania
  • Wyzwania, które pozwolą wykazać Ci się wiedzą i rozwinąć swoje umiejętności
  • Interesujące projekty w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Zespół współpracowników otwartych na wymianę wiedzy, pomysłów i lubiących ze sobą pracować :)
  • Umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy MyBenefit
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.