Volkswagen Financial Services
Data aktualizacji: 2022-09-29
Warszawa, mazowieckie
Project Management, Sprzedaż
angielski
Data aktualizacji: 2022-09-29 Aplikuj
Product Manager (produkty kredytowe)
Volkswagen Financial Services (VWFS) dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen.

Bank, Leasing oraz Ubezpieczenia to kluczowe obszary działania VWFS, który pod jednym parasolem oferuje usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów marek takich jak: Audi, Seat, Skoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, czy Porsche.

Celem naszych działań jest mobilność klientów, czyli możliwość używania, ale i posiadania auta za niewielkie pieniądze. Pod marką Volkswagen Financial Services działają trzy spółki:

Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce
Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.
Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad 500 pracowników, z którymi wspólnie realizujemy naszą misję.
Miejsce pracy: Warszawa

Rozpoczynamy rekrutacje na stanowisko Product Manager (produkty kredytowe), zapraszamy do zgłoszeń.

Główne zadania

  • Pełnienie funkcji właściciela biznesowego dla wybranych produktów bankowych, głównie kredytowych, w tym przygotowywanie analiz i business-case .
  • Tworzenie strategii produktowo - sprzedażowych w obszarze wybranych produktów bankowych, głównie kredytowych (np. limit kredytowy dla firm).
  • Przygotowywanie dokumentacji biznesowej - tworzenie regulacji wewnętrznych (procedury) i zewnętrznych (regulaminy, umowy) dla zarządzanych produktów.
  • Rozwój produktów bankowych w ramach bankowości cyfrowej (bankowość internetowa i mobilna).
  • Odpowiedzialność za jakość końcowego rozwiązania pod kątem spełniania przez to rozwiązanie potrzeb biznesowych klientów VW Banku oraz wymogów prawnych i compliance.
  • Analiza rynku i identyfikacja nowych trendów oraz najlepszych praktyk i rozwiązań z zakresu wskazanych produktów bankowych i ich funkcjonowania w kanałach elektronicznych.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi departamentami firmy w ramach swoich odpowiedzialności, zwłaszcza Controllingiem, Ryzykiem, PMO, IT i in.
  • Raportowanie w ramach jednostek wewnętrznych firmy oraz instytucji zewnętrznych.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników Call Center oraz innych działów z zakresu produktów bankowych.

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie minimum 5-letnie w bankowości w obszarze produktów kredytowych
  • Cechuje Ciebie orientacja biznesowa i koncentracja na wyznaczonych celach
  • Twoim atutem jest samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych
  • Posiadasz znajomość procesów biznesowych i sprzedażowych
  • Sprawnie przygotowujesz prezentacje oraz dobrze czujesz się podczas prezentowania na spotkaniach, w tym w języku angielskim
  • Lubisz pracę w zespole, a w szczególności w zespole projektowym
  • Posiadasz studia kierunkowe (wykształcenie wyższe)
  • Znasz narzędzia typu JIRA, Confluence (mile widziane)
  • Znasz język angielski na dobrym poziomie

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą lokalizacja biura (Rondo ONZ) oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego w oparciu o UoP
  • Pakiet medyczny
  • Multikafeteria - każdy znajdzie coś dla siebie ☺
  • Przyjazne środowisko pracy, Karta lunch plus
  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszym biurze (angielski/niemiecki)
  • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia oraz system motywacyjny powiązany z wynikami pracy,
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ofertę pracownicza związaną z profilem działalności naszej organizacji, sprzyjające środowisko pracy; w tym wygodne i ergonomiczne biurko :)
  • Owocowe poniedziałki i środy