Alior Bank
Data aktualizacji: 2022-06-24
Ekspert ds. Finansowania Handlu
Nr ref. 57395-20011599
Poznań, wielkopolskie
Bankowość, Analiza, Obsługa klienta, Sprzedaż

Jeśli jesteś osobą, która:

  • zna produkty finansowania handlu takie jak faktoring, faktoring odwrotny (znajomość gwarancji bankowych i akredytyw będzie dodatkowym atutem);
  • posiada minimum trzyletnie doświadczenie w bezpośredniej lub pośredniej sprzedaży produktów finansowania handlu;
  • potrafi nawiązywać i budować długofalowe relacje biznesowe;
  • cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz wysoko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi (w tym umiejętnościami perswazji i negocjacji);
  • realizuje wyznaczane cele i jest nastawiona na współpracę zarówno z kolegami z zespołu, jak i Doradcami Klienta Biznesowego zatrudnionymi w jednostkach sprzedażowych;
  • z szacunkiem dla rozmówcy, w uprzejmy i klarowny sposób przestawia swoje argumenty;
  • posługuje się pakietem MS Office (Word, Excel i PowerPoint) oraz posiada prawo jazdy kat. B;
  • wykonuje swoje obowiązki z dbałością o wysoką jakość pracy.

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • aktywnym pozyskiwaniu transakcji finansowania handlu na powierzonym terenie, zarówno wśród Klientów Banku, jak i spoza Banku;
  • badaniu potrzeb Klientów oraz skutecznym rekomendowaniu Klientom produktów finansowania handlu;
  • współpracy z Doradcami Klienta Biznesowego w jednostkach sprzedażowych oraz wspieraniu ich w zarządzaniu portfelem klientów korporacyjnych w zakresie oferowania produktów finansowania handlu;
  • realizacji założonych planów sprzedażowych oraz przychodowych na powierzonym sobie obszarze;
  • aktywnym udziale w procesowaniu nowych transakcji finansowania handlu;
  • dbałości o najwyższe standardy jakości obsługi Klienta zgodnie z oczekiwaniami Banku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • praca w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)
Prywatna opieka medyczna
Prywatna opieka stomatologiczna
Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe i zniżku w PZU
Nielimitowana premia miesięczna
Pakiet szkoleń
Dofinasowanie do wypoczynku
Sekcje sportowe
Karta Miltisport
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prywatna opieka stomatologiczna
  • Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe i zniżku w PZU
  • Nielimitowana premia miesięczna
  • Pakiet szkoleń
  • Dofinasowanie do wypoczynku
  • Sekcje sportowe
  • Karta Miltisport
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Pełny etat
Specjalista