Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-07-11
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski

Specjalista ds. Polityki i Procesu Kredytowego dla Przedsiębiorstw

Miejsce pracy: Warszawa
KwF/DMR/ZBP

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie oraz opiniowanie polityk i procedur kredytowych dotyczących klientów korporacyjnych – przy odpowiedniej ocenie ryzyka kredytowego i operacyjnego oraz przy uwzględnieniu wewnętrznych regulacji i przepisów prawa

  • Monitorowanie i aktualizacja metodyk oceny finansowania specjalistycznego (IPRE, PF, OF)

  • Współpraca z jednostkami centrali, siecią sprzedaży, podmiotami zewnętrznymi w zakresie korporacyjnego ryzyka kredytowego

  • Rekomendowanie, opiniowanie zmian do systemów workflow wspierających korporacyjny proces kredytowy (udzielanie, monitorowanie)

  • Udział w multi-departamentowych projektach automatyzacji oraz optymalizacji korporacyjnego procesu kredytowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, prawo, nauki ścisłe

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze ryzyka kredytowego klientów korporacyjnych

  • Dobra znajomość produktów bankowych, zabezpieczeń, zasad analizy finansowej przedsiębiorstw oraz podstaw prawa gospodarczego

  • Umiejętność samodzielnej oceny złożonych problemów i proponowania rozwiązań

  • Doświadczenie związane z transakcjami specjalistycznymi (IPRE, PF, OF) będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość Ms Excel

  • Dobra organizacja pracy, z dbałością o szczegóły i dokładność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy w obszarze bankowości korporacyjnej, w tym w obszarze ESG - zielonego finansowania
  • Bieżący feedback przy wykonywaniu zadań
  • Wsparcie przełożonego oraz doświadczonych kolegów i koleżanek w trakcie wdrażania
  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w renomowanym banku
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz punkt obsługi lekarskiej i pielęgniarskiej w centrali
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej oraz możliwość skorzystania z wielu świadczeń
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • Bezpieczne i elastyczne warunki pracy - praca w systemie hybrydowym (home office oraz praca w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Parking rowerowy
  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium