EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-07-11
Łódź, łódzkie
Konsulting, Project Management
angielski
Junior Project Manager, CTS EY

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zarządzania inicjatywami realizowanymi w CTS, m.in.: tworzenie i monitorowanie harmonogramów, organizacja i dokumentowanie spotkań statusowych, realizacja komunikacji w ramach inicjatyw,

  • Prowadzenie PMO dla klientów zewnętrznych EY Tax (m.in. tworzenie harmonogramu, dokumentacji projektowej oraz prezentacji, zapewnienie efektywnej komunikacji, organizowanie spotkań i warsztatów merytorycznych, całościowe spojrzenie oraz łączenie powiązanych wątków w projekcie),

  • Organizacja i udział w warsztatach merytorycznych w zakresie wybranych inicjatyw,

  • Samodzielne prowadzenie wybranych inicjatyw,

  • Wspieranie liderów zespołów CTS w zakresie PMO.

Nasze wymagania

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy w zakresie wielu wątków toczących się równolegle,

  • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków,

  • Proaktywność działania, chęć nauki i zdobywania wiedzy o różnych obszarach funkcjonowania biznesu,

  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Sprawne poruszanie się w pakiecie MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość programu Power Point,

  • Płynna znajomość języka angielskiego.

  • 1-3 lat doświadczenia na stanowisku wspierającym zarządzanie projektami i/ lub w roli wspierającej menedżera zespołu / projektu,

  • Doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych prezentacji biznesowych w Power Point.

To oferujemy

  • Ogromne możliwości rozwoju wynikające zarówno z pracy z profesjonalistami w swojej dziedzinie jak i zatrudnienia w wiodącej globalnej firmie doradczej.

  • Stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra.

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce lub z dowolnego biura EY (Warszawa, Łódź, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice).

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów.

  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online.

  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie.

  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości.

  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY.

  • Program benefitów EY Care&Wellness: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, masaże, bilety, karty sportowe.

  • Cykliczne spotkania zespołowe i wyjazdy integracyjne.

  • Prezenty i niespodzianki świąteczne.

  • Na start: Welcome pack oraz własny służbowy laptop i telefon.

Core Tax Support to nowopowstałe centrum kompetencyjne EY – zmieniamy oblicze dostarczania kluczowych dla biznesu procesów. Wspieramy wszystkie zespoły i projekty prowadzone przez Dział Doradztwa Podatkowego EY Polska – przygotowujemy deklaracje podatkowe, zbieramy dane od klientów wewnętrznych i zewnętrznych, wspieramy księgowanie operacji, kierujemy wnioski do urzędów i wiele, wiele innych.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Jesteśmy ponad 150-osobowym zespołem operacyjnym, który stale rozwija się i doskonali. Realizujemy wiele inicjatyw, zarówno w zakresie budowy nowych procesów, przejmowania już funkcjonujących, jak i optymalizacji, w tym wdrażania wspierających je narzędzi IT. Poznasz od podszewki projekty prowadzone przez Doradców Podatkowych EY i zdobędziesz unikalną wiedzę jak sprawić, żeby wszystko szło sprawnie za pomocą najnowszych narzędzi i technologii.

Pasujesz do nas, jeśli:

Masz naturalne predyspozycje do „organizowania chaosu”. Lubisz nowe wyzwania i masz satysfakcję z doprowadzania do końca złożonych inicjatyw. Przełączanie się między różnymi wątkami sprawia, że praca jest dla Ciebie bardziej interesująca. Lubisz pracować z ludźmi. Chcesz się rozwijać w globalnej organizacji z wszystkimi jej wyzwaniami i możliwościami.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.