mBank S.A.
angielski

Od nas dostaniesz:

Współpraca
z ekspertami
Świeża kawa
bez limitu
Przyjazna
atmosfera
Dostęp do
wewnętrznego
rynku pracy
Mobilne
narzędzia do
rozwoju
kompetencji
Możliwość
rozwoju w grupie
mBanku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Specjalista/tka ds. procesów compliance w obszarze AML
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: MBŁ43/0622

Poszukujemy nowej osoby do kilkuosobowego zespołu zajmującego się monitorowaniem wymogów regulacyjnych w obszarze AML/CTF, KYC, FACTA, CRS, identyfikacją luk i inicjowaniem wdrażania zmian w procesach. Wspieramy merytorycznie jednostki 1LoD w zarządzaniu ryzykiem compliance. Monitorujemy i oceniamy kluczowe mechanizmy kontrolne procesów compliance, prowadzimy kontrole, zarządzamy outsourcingiem procesów compliance.

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w procesach dostosowawczych produktów i procesów compliance w bankowości korporacyjnej do zmian wynikających z przepisów zewnętrznych oraz standardów banku,
  • projektowanie, wdrażanie oraz testowanie rozwiązań systemowych i procesowych minimalizujących ryzyka compliance,
  • prowadzenie projektów wdrażających zmiany w procesach, formułowanie wymagań , współpraca z biznesem i IT,
  • aktywne szukanie obszarów do poprawy i optymalizacji w procesach biznesowych związanych z AML,
  • analizowanie i monitorowanie efektywności realizacji procesów, realizacja działań kontrolnych w tym zakresie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z obszaru bankowości, finansów, compliance,
  • 2 lata doświadczenia w biznesie korporacyjnym lub compliance,
  • doświadczenie w obszarze prowadzenia projektów,
  • praktyczna znajomość regulacji dotyczących działalności banków,
  • wiedza z zakresu AML/CTF, KYC, FACTA, CRS,
  • znajomość wymogów regulacyjnych względem sektora dostawców usług płatniczych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja, analizowanie regulacji),
  • niezależność, samodzielność,
  • dobra organizacja pracy i nastawienie na zdobycie unikalnego doświadczenia,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • mile widziana znajomość Power BI.

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel AML KYC
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski