Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Executive Business Analyst, Customer Insight Subject Matter Expert w Zespole Data Intelligence Solutions

Gdańsk

umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

W zespole Data Intelligence Solutions dostarczamy usługi z zakresu analityki danych, rozwiązań Business Intelligence (BI) oraz zarządzania ładem danych (data governance). Na rynku wyróżnia nas nie tylko najwyższa jakość dostarczanych rozwiązań pod względem technologicznym, ale także wiedza i doświadczenie biznesowe w kształtowaniu aplikacji BI i systemów raportowania. Projekty realizujemy dla Klientów z różnych branż, usprawniając procesy raportowania informacji zarządczej w ramach funkcji sprzedaży, marketingu, produkcji, logistyki, finansów, zakupów, HR i wielu innych.

Twój zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie możliwości automatyzacji procesów raportowania, w szczególności w obszarze Sales & Marketing / Customer Insight,
  • Doradztwo w zakresie projektowania efektywnej struktury raportowania, biorąc pod uwagę specyfikę rozwiązań typu Business Intelligence,
  • Wsparcie klienta w zakresie analizy wymagań biznesowych na potrzeby rozwoju raportowania BI oraz aplikacji low-code,
  • Doradztwo w zakresie definicji informacji zarządczej oraz wskaźników,
  • Projektowanie raportów operacyjnych i kokpitów zarządczych pod względem logiki funkcjonalno-biznesowej,
  • Prowadzenie warsztatów biznesowych,
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,
  • Nadzór nad kompletnością i poprawnością wypracowywanych rozwiązań,
  • Ścisła współpraca z właścicielem biznesowym, kierownikiem projektu, ekspertami obszarów biznesowych w celu efektywnej realizacji projektów,
  • Zarządzanie projektem i współpraca z analitykami biznesowymi oraz deweloperami w zespole.

Oczekujemy:

  • 2 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub doświadczenia w doradztwie biznesowym, analizie, modelowaniu procesów w obszarze Sales & Marketing lub kontrolingu komercyjnym,
  • Znajomości narzędzi i platform analitycznych wykorzystywanych w obszarze Sales & Marketing,
  • Znajomości mierników efektywnościowych związanych z różnymi obszarami działalności przedsiębiorstwa, w szczególności w obszarze Sales & Marketing,
  • Znajomości konceptów związanych z wizualizacją danych,
  • Znajomości specyfiki rozwiązań Business Intelligence, w szczególności Microsoft Power BI,
  • Doświadczenia we współpracy z klientem w zakresie identyfikacji i analizy wymagań oraz w prowadzeniu warsztatów biznesowych,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności miękkich w zakresie komunikacji z klientem i członkami zespołu projektowego, prezentacji, efektywnego przeprowadzania warsztatów,
  • Umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków.

Dodatkowe atuty kandydatów:

  • Doświadczenie w firmie doradczej,
  • Certyfikaty związane z tematyką Customer Insight / segmentacją klientów,
  • Znajomość pozostałych komponentów Microsoft Power Platform (Power Apps, Power Automate).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie UoP lub współpraca w formie B2B,
  • Współpracę z renomowanymi klientami w trakcie różnorodnych projektów,
  • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej,
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, przy zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym,
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną.
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.