Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-07-13
Specjalista ds. Zakupów
Nr ref. 193652/8277
Katowice, śląskie
Analiza, Zakupy
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, globalnego dostawcy zaawansowanych urządzeń, systemów i bezpośrednich usług dla branży górniczej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • realizacja procesu zakupowego,
  • przygotowywanie zamówień w SAP,
  • monitorowanie terminowości i jakości dostaw,
  • stała współpraca z dostawcami i innymi działami firmy,
  • komunikacja z zagranicznymi oraz krajowymi partnerami,
  • poszukiwanie alternatywnych dostawców,
  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,
  • weryfikacja faktur pod kątem ich zgodności z udzielonymi zamówieniami,
  • prowadzenie dokumentacji oraz przygotowanie analiz, raportów i zestawień.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w dziale w zakupów międzynarodowej firmy,
  • doświadczenie w pracy przy przetargach publicznych,
  • znajomość systemu SAP, moduł MM,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, skrupulatność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • korzystne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe, ZFŚS,
  • lekcje języka angielskiego.