Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-07-11
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza
REKRUTACJA ZDALNA
Programista Systemów Integracji Danych / Programista SAS

Miejsce pracy: Warszawa

O projekcie

Praca w Naszym zespole to udział w projektach mających na celu rozwój systemów przetwarzających duże wolumeny danych (kampanie marketingowe, procesy przygotowywania ofert, masowa personalizowana komunikacja z klientem) jak również optymalizacja procesów biznesowo-technicznych. Projekty realizowane są w ścisłej współpracy z biznesem w zakresie projektowania zmian, wsparcia wykorzystywanych rozwiązań oraz rozwiązywania bieżących problemów.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań użytkowników

  • Tworzenie specyfikacji technicznych i funkcjonalnych

  • Implementacja nowych funkcjonalności

  • Wdrażanie realizowanych rozwiązań

  • Codzienna współpraca z innymi Departamentami Banku w celu osiągnięcia celów biznesowych

  • Kontrola ciągłości procesów bazodanowych

  • Wsparcie systemów i ich użytkowników

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu integracji danych (batch ETLs, realtime decisions, stream processing)
  • Umiejętność projektowania złożonych przepływów danych (umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej/ biznesowej)
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy analityka lub programisty
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne

Mile widziane

  • Znajomość języka 4GL

  • Znajomość JAVA lub w innego języka obiektowego.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Kontakt z nowymi technologiami
  • Umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki
  • Możliwość uczestniczenia w interesujących projektach w obszarze IT
  • Praca w zespole otwartym na wymianę wiedzy i doświadczeń
  • System pracy hybrydowej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • parking rowerowy
  • dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.