Alior Bank
Data aktualizacji: 2022-07-05
Ekspert ds. e-learningu
Nr ref. 57525-20011599
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Project Management

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • prowadzeniu projektów e-learningowych,
  • projektowaniu, przygotowywaniu oraz aktualizacji szkoleń e-learningowych,
  • współpracy z ekspertami przy tworzeniu materiałów edukacyjnych,
  • eksperckim wsparciu zespołu we wdrażaniu projektów e-learningowych.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • posiada minimum 3 lata rok na podobnym stanowisku (budowanie szkoleń
    e-learningowych),
  • posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów e-szkoleniowych (badanie potrzeb biznesowych w organizacji),
  • posiada bardzo dobrą znajomość programu Articulate Storyline 3, Articulate Storyline 360,
  • posiada bardzo dobrą znajomość Adobe Photoshop lub Adobe Ilustrator,
  • w stopniu bardzo dobrym obsługuje MS Excel i MS Power Point,
  • jest samodzielna oraz cechuje się bardzo dobrą organizacją pracy,
  • mile widziana znajomość aplikacji VYOND.

Oferujemy:

  • współpracę w ramach umowy o pracę,
  • praca zdalna w przyszłości hybrydowa bądź stacjonarna,
  • ciekawe zadania oraz możliwość rozwoju,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).
Prywatna opieka medyczna
Prywatna opieka stomatologiczna
Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe i zniżku w PZU
Pakiet szkoleń
Dofinasowanie do wypoczynku
Sekcje sportowe
Karta Miltisport
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prywatna opieka stomatologiczna
  • Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe i zniżku w PZU
  • Nielimitowana premia miesięczna
  • Pakiet szkoleń
  • Dofinasowanie do wypoczynku
  • Sekcje sportowe
  • Karta Miltisport
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Pełny etat
Specjalista