KPMG
Data aktualizacji: 2022-07-18
Katowice, śląskie
Konsulting, BPO/SSC, Analiza, Project Management
angielski

Assistant Manager/Manager – Deal Advisory Strategy (profil: commercial due diligence, doradztwo strategiczne)

Katowice

umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Departament Deal Advisory skupia ekspertów KPMG, którzy specjalizują się w doradztwie finansowym i strategicznym dla klientów rozważających bądź przeprowadzających transakcje gospodarcze obejmujące sprzedaż, zakup bądź połączenie przedsiębiorstw, ich wycenę lub restrukturyzację finansową. Doradcy KPMG udzielają kompleksowego wsparcia na każdym etapie transakcji, dla strony kupującej lub sprzedającej

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami z zakresu commercial due diligence, doradztwa strategicznego przy transakcjach, integracji (post merger integration) lub wydzielenia części biznesu (separation / carve-out assistance)
  • planowanie i realizację niezbędnych analiz
  • koordynowanie pracy zespołu projektowego
  • udział w przygotowywaniu ofert usług doradczych dla potencjalnych klientów
  • kontakt z osobami zaangażowanymi w projekt ze strony klienta, ekspertami branżowymi oraz innych biur KPMG na całym świecie

Oczekujemy:

  • minimum 4 lat doświadczenia w pracy w firmie doradczej lub na stanowisku związanym z prowadzeniem projektów commercial due diligence, doradztwa strategicznego przy transakcjach, integracji (post merger integration) lub wydzielenia części biznesu (separation / carve-out assistance)
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych oraz praktycznych umiejętności pracy z danymi finansowymi
  • umiejętności krytycznego myślenia oraz samodzielności w konstruowaniu wniosków z przeprowadzonych prac oraz analiz
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • samodzielności w działaniu, dokładności i dbałości o wysoką jakość świadczonych usług
  • motywacji, otwartości na nowe wyzwania oraz zorientowania na realizowanie postawionych celów
  • wykształcenia wyższego - preferowane w zakresie ekonomii, finansów lub zarządzania

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • udział w strategicznych projektach dla największych krajowych i zagranicznych klientów
  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów
    zaplanowaną ścieżkę kariery
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet szkoleniowy i socjalny
  • możliwość pracy zdalnej
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office