Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-07-20
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja
angielski
Administrator JIRA

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań opartych o system JIRA

  • Współpraca z zespołami programistów i testerów

  • Administracja środowiska JIRA

  • Analiza funkcjonowania systemu pod względem wydajności i bezpieczeństwa

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i znajomość pracy z platformą JIRA

  • JavaScript oraz JIRA SDK.

  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programowania w języku JAVA oraz zagadnień: HTML, CSS,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
  • Pakiet socjalny, w tym premię motywacyjną
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie
  • Przyjazne warunki pracy z zachowaniem norm bezpieczeństwa
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

Zalety pracy:

  • Praca nad automatyzacją kluczowych procesów Banku Millennium
  • Uczestnictwo w dużych projektach
  • Możliwość zapoznania się z zagadnieniami wydajności i bezpieczeństwa rozwiązań klasy korporacyjnej
  • Dobra atmosfera oparta na współpracy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.