Volkswagen Financial Services
Data aktualizacji: 2022-09-22
Warszawa, mazowieckie
Project Management, Sprzedaż
angielski
Data aktualizacji: 2022-09-22 Aplikuj
Product Manager (najem pojazdów)
Volkswagen Financial Services (VWFS) dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen.

Bank, Leasing oraz Ubezpieczenia to kluczowe obszary działania VWFS, który pod jednym parasolem oferuje usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów marek takich jak: Audi, Seat, Skoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, czy Porsche.

Celem naszych działań jest mobilność klientów, czyli możliwość używania, ale i posiadania auta za niewielkie pieniądze. Pod marką Volkswagen Financial Services działają trzy spółki:

Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce
Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.
Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad 500 pracowników, z którymi wspólnie realizujemy naszą misję.
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania

  • planowanie i monitoring sprzedaży produktu najmu krótko i długoterminowego w podziale na produkty i kanały sprzedaży (liczba kontraktów, wolumen, rentowność, wartość Klienta w cyklu życia)
  • prowadzenie bieżącej analizy konkurencji i zachowań konsumenckich
  • rozwój nowych produktów
  • zarządzanie cyklem życia produktu w organizacji – od analizy rynku, przez kreację produktu, po wdrożenie do systemu sprzedaży i monitoring wskaźników sprzedażowych
  • bieżąca analiza portfolio produktowego, rekomendacje i wdrażanie zmian
  • monitoring zmian aspektów prawnych i rachunkowych
  • współtworzenie procesów i procedur obsługi produktów najmu

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • posiadasz doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu produktami najmu krótko i długoterminowego
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży on-line / budowaniu platform sprzedażowych od strony produktowej
  • cechują Cię umiejętności analityczne, negocjacyjne oraz kreatywność
  • łatwo nawiązujesz i budujesz długoterminowe relacje biznesowe
  • swobodnie i z sukcesami współpracujesz na różnych szczeblach organizacji
  • swobodnie poruszasz się w MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint)
  • znasz specyfikę branży motoryzacyjnej
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • hybrydowy model pracy i bardzo dobrą lokalizacja biura (Rondo ONZ)
  • pakiet medyczny
  • multikafeterię - każdy znajdzie coś dla siebie ☺
  • karta lunch plus
  • pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszym biurze (angielski/niemiecki)
  • ubezpieczenie na życie
  • ofertę pracownicza związaną z profilem działalności naszej organizacji,
  • sprzyjające środowisko pracy; w tym wygodne i ergonomiczne biurko
  • owocowe poniedziałki i środy