mFinanse S.A.
Data aktualizacji: 2022-08-17
Łódź, łódzkie
Bankowość, Marketing

Od nas dostaniesz:

Atrakcyjne
wynagrodzenie
uzależnione od
wyników
Niezbędne
narzędzia do pracy
Zatrudnienie w oparciu
o własną działalność
gospodarczą
Prywatną opiekę
medyczną
Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Specjalista ds. Marketingu w Dziale Zarządzania Siecią Rynku Deweloperskiego

miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny:

Twój zakres obowiązków

  • Marketingowe wsparcie w rozwoju nowego obszaru dot. rynku nieruchomości i deweloperów (rozwój portalu www, materiałów online, współpraca z agencjami)
  • Aktywny udział w planowaniu i zarządzaniu kampanii online (przy współpracy z agencją)
  • Planowanie i redagowanie contentu do portali internetowych, lokowanie marki na branżowych portalach internetowych
  • Analiza rynku, konkurencji i prowadzonych projektów
  • Współprowadzenie mediów społecznościowych (Facebook, LinkedIn) i budowanie renomy marki
  • Współpraca z pozyskanymi partnerami z rynku nieruchomości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, e-marketing, studia menedżerskie dla deweloperów)
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Zainteresowanie tematyką związaną z rynkiem deweloperskim
  • Umiejętności analityczne (sporządzanie raportów, znajomość narzędzi służących do monitorowania efektów i optymalizacji działań)
  • Znajomości narzędzi: AdWords, Analytics, WordPress, Ahrefs, Senuto
  • Samodzielność w działaniu, umiejętności zarządzania projektami
  • Kreatywne podejście do realizacji powierzonych zadań

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Hybrydowy system pracy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista