EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-08-11
Gdańsk, pomorskie
Konsulting, Obsługa klienta, Administracja
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Asystentka/Asystent w zespole Immigration (OBL)

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie urzędowej dokumentacji związanej z legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce,

  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji, korespondencji i dokumentów,

  • Weryfikacja dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu oraz archiwizacja,

  • Wizyty w urzędach.

Nasze wymagania

  • Otwartości i komunikatywność – będziesz mieć telefoniczny i bezpośredni kontakt z cudzoziemcami;

  • Biegła znajomość języka angielskiego – przekazywanie informacji i small talk nie powinny stanowić dla Ciebie problemu;

  • Zaradność i dobra organizacja pracy własnej, aby z łatwością pogodzić pracę z biura z wizytami w urzędach;

  • Skrupulatność – codzienne obowiązki będą wymagały od Ciebie dokładności i skoncentrowania na szczegółach;

  • Zaangażowanie i chęć nauki nowych rzeczy, odbywania dodatkowych szkoleń, abyśmy mogli wszystkiego Cię nauczyć.

Mile widziane

  • Zainteresowanie tematyką prawną, a zwłaszcza sprawami imigracyjnymi;

  • Pierwsze doświadczenia w pracy biurowej, administracji.

To oferujemy

  • Płatne praktyki, które pozwolą Ci pogodzić karierę ze studiami.

  • Umowę o pracę, jeśli posiadasz już tytuł licencjata lub magistra.

  • Zdobywanie różnorodnych doświadczeń i poznawanie ciekawych ludzi, z którymi współpracujemy zarówno wewnątrz EY, jak i poza naszą firmą.

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów.

  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online.

  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie.

  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości.

  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY.

  • Program benefitów EY Care&Wellness: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, masaże, bilety, karty sportowe.

  • Cykliczne spotkania zespołowe i wyjazdy integracyjne.

  • Prezenty i niespodzianki świąteczne.

  • Na start: Welcome pack oraz własny służbowy laptop i telefon.

Core Tax Support to nowopowstałe centrum kompetencyjne EY – zmieniamy oblicze dostarczania kluczowych dla biznesu procesów. Wspieramy wszystkie zespoły i projekty prowadzone przez Dział Doradztwa Podatkowego EY Polska – przygotowujemy deklaracje podatkowe, zbieramy dane od klientów wewnętrznych i zewnętrznych, wspieramy księgowanie operacji, kierujemy wnioski do urzędów i wiele, wiele innych.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

W zespole Immigration OBL nie można się nudzić! Wizyty w urzędach zapewniają kontakt z różnymi osobami i niezastąpioną praktykę języka angielskiego. Czeka na Ciebie także praca w biurze wraz z wyjątkowo zgranym zespołem. Nie wymagamy wiedzy merytorycznej i znajomości przepisów - chętnie nauczymy Cię wszystkiego od podstaw! Każde biuro regionalne wspiera się i szkoli, aby poszerzać kompetencje i zdobywać doświadczenie w zakresie imigracyjnym.

Pasujesz do nas, jeśli:

Lubisz kontakt z ludźmi i chcesz doskonalić swój język angielski w praktyce. Do swoich zdań podchodzisz odpowiedzialnie i z zaangażowaniem. Jeśli masz duży zapał do nauki i nie boisz się pracy z dokumentami, chętnie Cię poznamy - aplikuj!

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT).

Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.