KPMG
Data aktualizacji: 2022-08-25
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość, BPO/SSC, Analiza, Administracja
angielski

Business Support Assistant - Deal Advisory Transaction Services

Warszawa

umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Zespół Deal Advisory Transaction Services świadczy usługi związane z finansową, ekonomiczną, rynkową i operacyjną analizą przedsiębiorstw. Stosujemy zintegrowane podejście do doradztwa transakcyjnego: od momentu rozpoczęcia poszukiwań potencjalnego celu przejęcia przez inwestora, czy też wstępnych rozważań dotyczących zbycia podmiotu przez dotychczasowego właściciela, po przygotowanie dokumentacji związanej z transakcją, czy też integrację przejętych podmiotów. Nasze usługi nastawione są przede wszystkim na kreowanie wartości dodanej dla inwestorów angażujących się w transakcje kapitałowe, poprzez umożliwienie świadomego zarządzania ryzykiem związanym z rozważaną transakcją, jak również na zwiększanie szans na realizację celów założonych dla danej transakcji.

Twój zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie szefa Działu oraz zespołu merytorycznego w pracach administracyjnych związanych z funkcjonowaniem Działu, a w tym między innymi:

 -monitorowanie i aktualizacja planu prac projektowych w ramach działu  Deal Advisory TS

- wypełnianie formularzy związanych z procesem zarządzania ryzykiem

- nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów

- przygotowywanie prezentacji i raportów pod kierunkiem pracowników merytorycznych

- aktualizacja informacji w bazach danych

- wystawianie faktur i monitorowanie płatności

  • oraz inne prace administracyjne

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości pakietu programów Microsoft Office
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • umiejętności pracy w zespole – mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielności i rozwiniętych umiejętności organizacyjnych
  • obowiązkowości i zaangażowania
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • pozytywnego nastawienia oraz motywacji do realizacji zadań
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju kompetencji w ramach współpracy w KPMG
  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna)
  • hybrydowy model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
  • wsparcie doświadczonego pracownika w pierwszych miesiącach pracy
  • szeroki wybór szkoleń zintegrowanych
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Asystent
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Asystent
Języki
angielski
MS Office