Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-08-30
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Radca Prawny/Ekspert w Zespole Obsługi Prawnej

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa prawna Banku w zakresie sporządzania opinii, opracowywania lub opiniowania dokumentacji w tym wzorów umów oraz wewnętrznych aktów normatywnych, w szczególności w obszarze związanym z obsługą konsumentów w tym dotyczących produktów, procesów operacyjnych i technologicznych, open banking oraz outsourcingu

  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawa, orzeczeń sądowych i stanowisk Regulatorów oraz przygotowywanie informacji prawnych dla jednostek organizacyjnych Banku

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze prawnej banku lub innej instytucji finansowej, w szczególności w obszarze związanym z obsługą konsumentów

  • Doświadczenie w zakresie związanym z obsługą zagadnień związanych z rynkiem kapitałowym będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację

  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania

  • Wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • parking rowerowy
  • dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium