mFinanse S.A.
Data aktualizacji: 2022-09-19
Żory, śląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
Opiekun Klienta

Od nas dostaniesz:

dodatkowe świadczenia socjalne elastyczny czas
pracy
preferencyjne
pożyczki
zniżki na firmowe produkty i usługi
atrakcyjne wynagrodzenie Prywatną
opiekę
medyczną
dofinansowanie zajęć sportowych

Zobacz jaka atmosfera panuje w mBanku!

miejsce pracy: Żory, nr referencyjny:

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługa Klientów indywidualnych i firmowych, zainteresowanych produktami i usługami bankowymi

  • udział w akcjach promocyjnych oraz budowanie relacji z Klientem na rynku lokalnym

  • realizacja planów sprzedażowych

  • obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsług

Nasze wymagania

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do działania

  • umiejętność budowania relacji w zespole i z Klientami

  • samodzielność w realizacji zadań i chęć rozwoju

  • min. średnie wykształcenie oraz praktyczna znajomość MS Office

To oferujemy

  • 3 m-czny okres przygotowania i wdrożenia do zadań – nauczymy Cię wszystkiego czego będziesz potrzebować w świecie finansów

  • wsparcie w pozyskiwaniu klienta

  • mentoring menedżera i doświadczonych trenerów

  • w okresie wdrożenia zapewniamy 25 pln/h (średnia stawka przeliczeniowa wynikająca ze wszystkich komponentów i liczby godzin przepracowanych w mKiosku)

  • po wdrożeniu wynagrodzenie podzielone na część podstawową i prowizyjną, której wysokość zależy od indywidualnego zaangażowania (średnie wynagrodzenie w 2022 r. wynosi 40 pln/h – średnia stawka przeliczeniowa wynikająca ze wszystkich komponentów i liczby godzin przepracowanych w mKiosku )

  • współpraca w młodym i dynamicznym zespole,

  • elastyczny czas realizacji zadań

  • realna możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy - (55% naszych menadżerów zaczynało swoją karierę na stanowisku Opiekuna klienta),

  • cykliczne szkolenia rozwijające kompetencje

  • zniżki na produkty i usługi oferowane przez Grupę mBank (kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezpieczenia, usługi telekomunikacyjne, zakup samochodu, prestiżowe konto indywidualne),

  • kartę multisport

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe świadczenia socjalne,

  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • elastyczny czas pracy
  • Preferencyjne pożyczki
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Office
Specjalista
MS Office