mFinanse S.A.
Gdynia, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
Dyrektor Oddziału

Od nas dostaniesz:

Rozbudowany
system szkoleń
Atrakcyjne
wynagrodzenie
uzależnione od
wyników
Możliwość
rozwoju
zawodowego
Elastyczną formę
zatrudnienia
o własną
działalność
gospodarczą
Prywatną opiekę
medyczną
Kartę
Multisport
Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!

miejsce pracy: Gdynia, nr referencyjny:

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem

  • realizacja planów sprzedażowych

  • aktywizacja i zarządzanie sprzedażą oferowanych produktów finansowych

  • dbanie o odpowiednie funkcjonowanie placówki

  • aktywne pozyskiwanie i zarządzanie bazą Klientów

  • szkolenie i motywowanie podległych pracowników

  • dbanie o wysoki poziom obsługi Klientów

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze produktów kredytowych

  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientami i pracownikami

  • umiejętności menadżerskie i przywódcze

  • rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne

  • otwarta postawa do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • komfortowe biura w prestiżowych lokalizacjach

  • atrakcyjny system prowizyjny

  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń

  • Rozbudowany system szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczną formę zatrudnienia o własną działalność gospodarczą
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport