KPMG
Data aktualizacji: 2022-10-04
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, BPO/SSC, Analiza, Project Management
angielski

Podobne oferty pracy

Executive/Associate - Deal Advisory Strategy (profil: Strategia biznesowa/modelowanie finansowe)

Warszawa

umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Zespół Deal Advisory KPMG doradza największym Grupom Kapitałowym i przedsiębiorstwom w Polsce w obszarze Corporate Finance, strategii biznesowej, organizacji finansowania w formie kredytów, restrukturyzacji finansowej, opracowaniu koncepcji i struktury finansowania przy projektach inwestycyjnych, jak również sporządzania złożonych modeli finansowych m.in. w celu podejmowania decyzji strategicznych, pozyskania finansowania i analiz opłacalności. Ponadto wspieramy Zarządy i liderów biznesowych przy budowie i wdrażaniu strategii rozwoju przy kompleksowych projektach związanych z transformacją biznesową, operacyjną i organizacyjną przedsiębiorstw.

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu poszukujemy kandydatów, którzy dołączyliby do naszego warszawskiego biura w roli Executive lub Associate.

Twój zakres obowiązków:

  • udział oraz samodzielne prowadzenie mniej złożonych projektów (pod nadzorem menedżera) z zakresu tworzenia strategii, transformacji biznesowych i optymalizacji operacyjnych i finansowych dla największych polskich i międzynarodowych Grup Kapitałowych i przedsiębiorstw z różnych branż
  • przygotowywanie kompleksowych analiz biznesowych zawierających szczegółowe analizy rynku, klientów, konkurencji
  • tworzenie modeli finansowych w tym prezentacja wpływu scenariuszy strategicznych na wyniki i wskaźniki finansowe
  • wykorzystywanie perspektywy operacyjnej i finansowej oraz wniosków z badań rynku do budowy planów strategicznych oraz koncepcji ich wdrożenia
  • koordynowanie pracy młodszych członków zespołu projektowego
  • tworzenie dokumentów strategicznych i biznesowych (m.in. raportów, prezentacji, sprawozdań menedżerskich) omawianych z liderami biznesowymi ze strony klienta
  • udział w przygotowywaniu ofert usług doradczych dla potencjalnych klientów
  • bieżący kontakt z osobami zaangażowanymi w projekt ze strony klienta, ekspertami branżowymi oraz pracownikami biur KPMG na całym świecie

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego - preferowane w zakresie ekonomii, finansów lub zarządzania
  • około dwuletniego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie doradczej lub instytucji finansowej świadczącej podobne usługi w zakresie Corporate Finance, tworzenia strategii, transformacji biznesowych i optymalizacji operacyjnych/finansowych lub w dziale strategii / transformacji w firmie z dowolnej branży
  • doświadczenia w tworzeniu modeli finansowych
  • znajomości sprawozdań finansowych w tym rachunku zysków i strat, bilansu
  • umiejętności krytycznego myślenia oraz samodzielność w konstruowaniu i strukturyzowaniu wniosków z przeprowadzonych prac oraz analiz
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych oraz praktycznej umiejętności pracy z danymi finansowymi
  • samodzielności w działaniu, dokładność i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, motywacji, otwartości na nowe wyzwania oraz zorientowania na realizowanie postawionych celów
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pełną wyzwań kreatywną pracę w wiodącej i dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • projekty strategiczne dla krajowych i zagranicznych klientów o dużym zróżnicowaniu branżowym oraz realny wpływ na poprawę funkcjonowania przedsiębiorstw
  • bezpośredni kontakt z najwyższą kadrą menedżerską po stronie naszych klientów
  • dużą samodzielność oraz doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym, zgranym i zaangażowanym zespole
  • szybką i intensywną ścieżkę kariery oraz możliwość zdobycia i rozwoju nowych umiejętności przy wsparciu doświadczonych menedżerów
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet szkoleniowy i socjalny
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office