Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-05
Poznań, wielkopolskie
Bankowość, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Analityk Biznesowy ds. Kredytów Inwestycyjnych

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój portfela korporacyjnych kredytów inwestycyjnych w Makroregionie

  • Przygotowywanie struktury transakcji kredytów inwestycyjnych

  • Gromadzenie wiedzy na temat inwestycji i Klienta

  • Dzielenie się wiedzą z obszarem Ryzyka w ramach przygotowania transakcji oraz w trakcie realizacji inwestycji

  • Analiza dokumentacji finansowej Klienta i inwestycji ze szczególnym uwzględnieniem interpretacji prognoz finansowych

  • Wypracowanie rekomendacji biznesowej w zakresie finansowania inwestycji

  • Uzgadnianie struktury transakcji z Analitykiem Kredytowym

  • Negocjacje struktury finansowania z Klientami i Doradcą Bankowym odpowiedzialnym za relację

  • Aktywna współpraca z Klientem, Doradcą Bankowym i Analitykami Kredytowymi usprawniająca proces kredytowy dla nowych inwestycji

  • Inspekcja wybranych przedsięwzięć inwestycyjnych finansowanych w Makroregionie

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie pracy w bankowości korporacyjnej w obszarze analizy finansowej i strukturyzowania transakcji kredytowej w ramach term sheet

  • Dobra znajomość produktów związanych z finansowaniem działalności przedsiębiorstw, w tym obowiązkowo w zakresie finansowania inwestycji i kontraktów oraz zabezpieczeń

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw, oceny zdolności kredytowej i zapotrzebowania na finansowanie

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w interpretacji prognoz finansowych i analizie modeli finansowych

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w ocenie projektów inwestycyjnych

  • Znajomość przepisów prawa bankowego, Kodeksu Spółek Handlowych, Kodeksu Cywilnego oraz innych ogólnych regulacji prawnych związanych z szeroko rozumianymi obszarami prowadzonej działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców, niezależnie od formy prawnej

  • Wysoka komunikatywność, umiejętność budowania relacji

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych w ramach Makroregionu

Mile widziane

  • Mile widziana wiedza z zakresu raportowania wskaźników ESG i wspierania finansowania inwestycji funduszami publicznymi/europejskimi

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Departamencie Bankowości Przedsiębiorstw w centrum korporacyjnym w Poznaniu

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych i jakości pracy

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Wsparcie na etapie wdrożenia

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy - kwartalny

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • Hybrydowy model pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej oraz możliwość skorzystania ze zniżek

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium