Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-05
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, IT
angielski
Programista Backend Java

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania warstwy back-end

  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami

  • Analiza funkcjonowania systemu pod względem wydajności i bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Java (wersja 8 i 11)

  • Znajomość obiektowych wzorców projektowych oraz paradygmatu funkcyjnego

  • Znajomość stosu Spring, w szczególności MVC i Data

  • Umiejętność projektowania relacyjnych (MS SQL, Oracle) oraz nierelacyjnych (Elastic Search, Redis) baz danych

  • Znajomość Apache Kafka

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Zmysł RnD oraz umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole rozproszonym

Mile widziane

  • Znajomość języków skryptowych JavaScript - React, Python

  • Umiejętność pracy w środowisku chmurowym Azure

  • Znajomość platform Kubernetes, Docker

  • Umiejętność projektowania architektury systemów w postaci opracowania HLD

  • Znajomość UML i diagramów przepływów

To oferujemy

  • Pracę ze złożonymi systemami od strony backend

  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań

  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych

  • Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu

  • Opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Pracę w systemie hybrydowym z możliwością pracy w pełni zdalnej (biuro koło placu Wróblewskiego niedaleko OVO)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.