KPMG
Data aktualizacji: 2022-10-05
Katowice, śląskie
Konsulting, Analiza
angielski

Praktykant w zespole Fuzji i Przejęć – Deal Advisory M&A

Katowice

Umowa zlecenie

Grupa KPMG Deal Advisory specjalizuje się w strategicznym i finansowym doradztwie przy transakcjach fuzji i przejęć, poszukiwaniu partnerów strategicznych i inwestorów finansowych oraz przy wycenach przedsiębiorstw. Czym się zajmujemy w ramach zespołu M&A?

  • Organizacją procesów sprzedaży i zakupu przedsiębiorstw
  • Pozyskiwaniem inwestorów i kapitału dla spółek

Opis Stanowiska:

  • wsparcie zespołu w realizacji projektów związanych z przejęciami przedsiębiorstw, przedsięwzięciami joint venture

Wymagania:

  • statusu absolwenta lub studenta minimum III roku kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz umiejętności szybkiej nauki nowych systemów IT
  • umiejętności analitycznych, dokładności i dbałości o wysoką jakość
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu
  • biegłej znajomości języka polskiego i angielskiego
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów
  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • płatne praktyki
  • możliwość poznania standardów pracy w bankowości inwestycyjnej dzięki codziennemu wspieraniu zespołu przy zadaniach takich jak: przygotowywanie analiz finansowych przedsiębiorstw oraz otoczenia rynkowego, tworzenie dokumentów procesowych (teaser, memorandum informacyjne), identyfikacja potencjalnych inwestorów, wyceny przedsiębiorstw
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w wymagającym środowisku w ramach międzynarodowej firmy
  • aktywny udział w ciekawych projektach
  • możliwość dalszego kontynuowania kariery w roli analityka
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dalszego kontynuowania kariery w roli analityka​
  • hybrydowy lub zdalny model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
  • ​komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach praktyk
  • ​służbowy iPhone i laptop
  • ​możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego udział w praktykach
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Języki
angielski
MS Office