mBank S.A.
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Współpraca
z ekspertami
Świeża kawa
bez limitu
Przyjazna
atmosfera
Dostęp do
wewnętrznego
rynku pracy
Mobilne
narzędzia do
rozwoju
kompetencji
Możliwość
rozwoju w grupie
mBanku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Doradczyni/doradca ds. dużych przedsiębiorstw
miejsce pracy: Nowy Sącz, nr referencyjny: ASJ/061/0922

Do naszego Oddziału Korporacyjnego w Nowym Sączu poszukujemy profesjonalnego doradcy, który dołączy do zespołu doświadczonych doradców opiekujących się portfelem małopolskich klientów korporacyjnych. Chcemy zaproponować Ci opiekę nad portfelem naszych klientów – przedsiębiorstwami powyżej 50 mln obrotu.

Twoje zadania:

  • opieka nad portfelem naszych klientów – przedsiębiorstwami powyżej 50 mln obrotu,
  • pozyskiwanie klientów z segmentu dużych przedsiębiorstw i podejmowanie działań zapewniających korzystną współpracę,
  • dokonywanie oceny potrzeb klientów oraz wybór odpowiedniej strategii działania,
  • zwiększanie cross-sellingu w grupie mBanku,
  • współpracę z analitykiem sprzedażowym.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w opiece nad portfelem klientów z segmentu dużych przedsiębiorstw lub MSP - minimum 3 lata,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne),
  • wiedza z zakresu ekonomii, gospodarki oraz produktów bankowych,
  • znajomość rynku lokalnego oraz technik sprzedaży i negocjacji,
  • znajomość zasad finansowania transakcji handlowych, przepisów przeciwdziałania praniu pieniędzy, prawa bankowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji.

Mamy dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • przejrzysty system wynagradzania, bonus roczny oraz system premiowy,
  • pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną w LuxMed, dofinansowanie do wypoczynku, świąt, ZFŚS, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie),
  • wsparcie merytoryczne ekspertów produktowych,
  • możliwość udziału w programach rozwojowych,
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa,
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linedin Learning, platformy językowej,
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
  • samochód służbowy.

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski