Accenture Intelligent Consulting Hub Europe
Data aktualizacji: 2022-09-26
śląskie
Bankowość, Konsulting, Analiza
angielski
Konsultant Strategii Biznesowych (CN)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w opracowywaniu strategii biznesowych dla wiodących, międzynarodowych firm

  • Analiza danych niezbednych do zaprojektowania rozwiazan dla klientow

  • Projektowanie i implementacja struktury organizacyjnej oraz modeli operacyjnych na potrzeby realizacji strategicznych zalozen klienta

  • Przeprowadzanie badań rynkowych i tworzenie raportow branzowych na potrzeby optymalizacji modelu operacyjnego

  • Przygotowanie analiz i optymalizacja procesow biznesowych

  • Aktywny wkład w rozwój Praktyki Strategii Accenture poprzez dzielenie się wiedzą i rozwijanie się poprzez uczestnictwo w szerokiej gamie szkoleń

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe

  • Min. 3-5 lat doświadczenia w obszarze konsultingu lub jednej z branz (np. IT, finanse, ubezpieczenia, bankowosc, branza medialna i telekomunikacyjna, energetyczna, produkcja i pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy na globalnych projektach w miedzynarodowym srodowisku, optymalizacji i projektowania struktury organizacyjnej oraz modeli operacyjnych, optymalizacji procesow biznesowych oraz umiejętności w obszarze project management będą dodatkowym atutem

  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz umiejetnosci analityczne

  • Umiejętność przedstawiania złożonych problemów i rozwiązań w prosty i logiczny sposób

  • Doskonała komunikacja werbalna i niewerbalna w Business English (docelowy jęz. pracy Angielski). Inne języki obce, np. niemiecki, francuski, włoski mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, profesjonalnym i wielokulturowym środowisku

  • Możliwość zdobycia wyjątkowych umiejętności, wiedzy i doświadczenia we współpracy z międzynarodowymi projektami rwalizowanymi na dużą skalę

  • Unikalne szanse pracy w globalnej sieci przy użyciu wyłącznie najnowocześniejszych narzędzi i technologii

  • Jedyne w swoim rodzaju doświadczenie zawodowe z szerokim dostępem do certyfikatów i profesjonalnych szkoleń uznanych w branży

  • Bardzo atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie, a także dobrze zdefiniowana ścieżka kariery ukształtowana w oparciu o ukierunkowanie i priorytety zawodowe poszczególnych osób

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: Zdalny/Hybrydowy sposób pracy, System Kafeteryjny, Karta Multisport, Karta Lunchowa, Prywatna Opieka Medyczna, Program Pomocy Pracowniczej, 100% płatne zwolnienie chorobowe, Złota Karta AMEX, Karnet Priority Lounge Club, Ubezpieczenie na życie, Program poleceń pracowniczych i wiele więcej.

Warunki pracy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Biura ulokwane są w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, a także w Łodzi.

  • Ze względu na globalną sytuację COVID-19 wykonujemy naszą pracę zdalnie. Świadomość, że nasz model Capability Network opiera się na doradztwie związanym z podróżami i służeniem w ścisłej współpracy z naszymi klientami, chęci i zdolności do pracy w lokalizacjach klientów głównie w całej Europie, ale także w innych lokalizacjach, przez krótki lub długi okres, jest nadal wymagana, jeśli sytuacja pandemiczna ulegnie zmianie .

Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
możliwość pracy zdalnej
korporacyjna karta kredytowa
karty przedpłacone
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość uzyskania uprawnień

Accenture to wiodąca globalna firma świadcząca profesjonalne usługi, oferująca szeroki zakres usług strategicznych i konsultingowych, interaktywnych, technologicznych i operacyjnych, z cyfrowymi możliwościami we wszystkich tych usługach. Dzięki naszemu przemyślanemu przywództwu i kulturze innowacji, w każdym wyzwaniu biznesowym stosujemy specjalistyczną wiedzę branżową, różnorodne umiejętności i technologię nowej generacji.

Wierzymy w integrację i różnorodność oraz wspieranie każej osoby. Nasze podstawowe wartości obejmują zarządzanie, najlepszych ludzi, tworzenie wartości dla klientów, wspólną globalną sieć, szacunek dla jednostki i uczciwość. Rok po roku firma Accenture jest rozpoznawana na całym świecie nie tylko ze względu na wyniki biznesowe, ale także za integrację i różnorodność.

Capability Network to globalna praktyka ds. strategii i doradztwa, skupiająca międzynarodowych i międzykulturowych profesjonalistów z kluczowych lokalizacji na całym świecie. Bez względu na rodzaj biznesu, bez względu na to, gdzie na świecie, nasi bezkonkurencyjni eksperci branżowi i funkcjonalni pomagają naszym klientom kształtować przyszłość, tworząc jasno określoną, wymierną wartość. Dotrzymujemy obietnicy technologii i ludzkiej pomysłowości. Nasza Polska Capability Network znajduje się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi. Twój wpływ będzie naprawdę globalny, ponieważ wykorzystasz niezrównaną sieć ludzi, wiedzę, narzędzia i technologie oraz będziesz pracować u boku najlepszych specjalistów na rynku.

„Dołącz do naszych światowej klasy możliwości i poznaj wyjątkowe szansei rozwijania swoich umiejętności razem z nami.” – Małgorzata Nasiłowska, Accenture Capability Network Lead w Polsce

Poznaj bliżej Capability Network Accenture Polska: https://youtu.be/LSbpVYobZcY

Praktyka strategii biznesowej w Capability Network wspiera zespoły strategii Accenture w działaniach związanych z wejściem na rynek, sprzedażą i dostawami. Nasze możliwości koncentracji obejmują strategię wzrostu i strategię wejścia na rynek, strategię korporacyjną, model operacyjny i transformacje mentalności oparte na zerach, fuzje i przejęcia (M&A) oraz strategię cyfrową.

Współpracujemy bezpośrednio z naszymi klientami, aby rozwiązać ich wyjątkowe potrzeby. Realizujemy zadania doradcze w różnych branżach i lokalizacjach geograficznych. Współpracujemy z niektórymi z największych organizacji na całym świecie, dlatego jako konsultant Capability Network Twój wpływ będzie naprawdę globalny i będziesz współpracować z najinteligentniejszymi umysłami w branży.

When applying please enclose the below statement:
I hereby consent to the processing of my personal data by Accenture sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw (00-121), at ul. Sienna 39, NIP 526-00-15-900 (Data Controller), in accordance with the Act of May 10, 2018 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws of 2018, item 1000) and the Regulation on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (Data Protection Directive), necessary to carry out the recruitment process by Accenture. At the same time, I declare that I provide my personal data completely voluntary. I also declare that I have been informed about my right to withdraw my consent or object to processing of data, request access to them, rectification, deletion, limitation of processing and their transfer, at any time and the right to lodge a complaint to the data protection supervisory authority.
I hereby also consent to the processing of my personal data for future recruitment proceedings held by Accenture sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw (00-121), at ul. Sienna 39, NIP 526-00-15-900 (Data Controller), in accordance with the Act of May 10, 2018 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws of 2018, item 1000) and the Regulation on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (Data Protection Directive). At the same time, I declare that I provide my personal data completely voluntary. I also declare that I have been informed about my right to withdraw my consent or object to processing of data, request access to them, rectification, deletion, limitation of processing and their transfer, at any time and the right to lodge a complaint to the data protection supervisory authority.
Candidates who are currently employed by a client of Accenture or an affiliated Accenture business may not be eligible for consideration.
Accenture does not discriminate employment candidates on the basis of race, religion, color, sex, age, disability, national origin, political beliefs, trade union membership, ethnicity, denomination, sexual orientation or any other basis impermissible under Polish law.
Please be advised that only selected candidates will be contacted.