Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-10-21
Financial Analyst
Nr ref. 193910/8550
Poznań, wielkopolskie
Księgowość, Analiza
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy zainteresowanych osób na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • bieżące przygotowywanie analiz finansowych oraz monitoring wskaźników,
  • analiza oraz interpretacja przychodów, kosztów i przepływów pieniężnych,
  • sporządzanie prognoz przepływów pieniężnych,
  • udział w procesach optymalizacji i ulepszenia procesów w firmie,
  • analiza i ocena wybranych projektów w tym uczestnictwo w procesach due diligence,
  • wsparcie procesu zamknięcia miesiąca oraz rocznych sprawozdań finansowych,
  • uczestnictwo w wyjazdach służbowych oraz spotkaniach inwestorskich,
  • współpraca z różnymi działami firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe zdobyte na kierunkach finanse, rachunkowość, ekonomia lub matematyka,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • wiedza z zakresu finansów korporacyjnych, rachunkowości zarządczej lub audytu,
  • min. 1 – 2 lata doświadczenia na stanowiskach analitycznych,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, mile widziane umiejętności z zakresu SQL, VBA,
  • zdolności analityczne, dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, praca zespołowa,
  • doświadczenie zdobyte w BIG4 będzie dużym atutem.
Oferta obejmuje:
  • niezbędne narzędzia do pracy w tym: laptop, telefon komórkowy,
  • pakiet benefitów w tym: prywatna opieka medyczna, karta multisport itp.,
  • dofinansowanie do kursów (CIMA, ACCA, CFA) oraz zajęć językowych,
  • elastyczne godziny pracy w tym możliwość pracy zdalnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z uwzględnieniem systemu premiowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.