Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-10
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Specjalista ds. Analizy Portfela Kredytowego

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz przekrojowych i sporządzanie raportów dotyczących jakości portfela kredytowego Banku, praca na dużych zbiorach danych

  • Przygotowywanie projekcji finansowych na potrzeby planów budżetowych, stress-testów i innych zadań nadzorczych,

  • Automatyzacja raportowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi oraz rekomendowanie zmian wpływających na usprawnianie pracy

  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby zarządcze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: bankowość i finanse, ekonomia, rachunkowość zarządcza, big data

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w bankowości (Departament Ryzyka lub inny dział zajmujący się raportowaniem i analizą danych)

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel oraz SQL Management Studio

  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków z przygotowanych raportów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość Standardu MSSF 9 oraz Rekomendacji R

To oferujemy

  • Pracę w Departamencie Ryzyka w centrali w Warszawie

  • Wsparcie ze strony przełożonego i doświadczonych specjalistów

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań

  • Zawodową stabilizację i bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Bezpieczne i elastyczne warunki pracy - praca w systemie hybrydowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium