Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-10
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja

Product Manager ds. Funduszy Unijnych i Gwarancji Portfelowych

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Instytucjami Finansującymi (np. EBI/EFI) oraz zarządzającymi programami unijnymi

  • Zarzadzanie umowami współpracy zawieranymi z Instytucjami Finansującymi, w tym BGK

  • Tworzenie dokumentacji produktowej, procesowej na podstawie wytycznych formalnych i merytorycznych wynikających z umów współpracy

  • Opieka merytoryczna i procesowa nad tworzonymi produktami kredytowymi z dofinasowaniem EU i gwarancjami portfelowymi dla przedsiębiorców

  • Komercjalizacja warunków umowy współpracy w sieci sprzedaży, w tym przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu wdrażanych produktów

  • Współpraca z jednostkami ryzyka i sprzedaży zakresie realizowanych i wdrażanych projektów i produktów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z produktami EU i produktami gwarancji portfelowych

  • Doświadczenie w pracy jako Produkt Manager lub Produkt Owner w obszarze rozwoju produktów kredytowych dla klientów korporacyjnych

  • Wiedza w zakresie przepisów regulujących realizacje projektów pomocowych oraz przepisów dotyczących pomocy publicznej

  • Znajomość specyfiki realizowania projektów finansowanych z funduszy unijnych i pomocy publicznej

  • Dobra znajomość przepisów prawa bankowego, Kodeksu Spółek Handlowych, Kodeksu Cywilnego oraz innych ogólnych regulacji prawnych związanych z obszarem bankowości i finasowania firm

  • Myślenie analityczne oraz zdolność do szybkiego wyciągania wniosków

  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań, dążenie do rezultatu

  • Komunikatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Bardzo dobra znajomość jez. angielskiego w mowie i piśmie

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS PowerPoint i MS Excel

Mile widziane

  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy instytucjami finansowym np. z EBI, EFI

  • Wiedza na temat programów operacyjnych w ramach nowej perspektywy UE 2021-2027 na poziomie krajowym i UE

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Zespole Produktów i Procesu Kredytowego w biurze w centrali w Warszawie (dogodna lokalizacja - nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych i jakości pracy

  • Umowę o pracę oraz kwartalny system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Punkt obsługi lekarskiej i pielęgniarskiej w centrali w Warszawie

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej oraz możliwość skorzystania ze zniżek

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • Udział w przygotowywaniu ciekawych i innowacyjnych projektów z różnych branż

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium