Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-14
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting, Analiza
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Konsultant w Zespole Procesowania Zleceń Klientów

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja podejrzanych transakcji z Klientami i innymi pracownikami banku

  • Kontakt i obsługa Klientów, którzy padli ofiarą oszustwa (połączenia przychodzące i wychodzące)

  • Weryfikacja i analiza różnych zdarzeń na rachunkach Klientów

  • Analiza wniosków kredytowych budzących wątpliwości

  • Inne zadania związane z działaniami anty-fraudowymi

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa obsługi Klientów przez kanały zdalne: telefon/internet/aplikacja mobilna

  • Umiejętność analityczne

  • Umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu

  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym 8.00 – 22.00

  • Język angielski będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze związanym z bezpieczeństwem finansów Klientów

  • Rozwój kompetencji budowania relacji z Klientami w sytuacji podwyższonego stresu

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy

  • Pracę w trybie hybrydowym (częściowo zdalna, częściowo z biura)

  • Opiekę medyczną w LUX MED

  • Platformę kafeteryjną

  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość rozwoju w bankowości i awansu w ramach struktury Banku

  • Kawę i herbatę w naszej kawiarni Green Caffe Nero

  • Ubezpieczenie na życie

  • Lokalizację biura w okolicy metra Pole Mokotowskie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium