Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-14
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Project Management
angielski
Junior Strategic Project Manager

Podobne oferty pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz aktywny udział w interesujących projektach strategicznych, transformacyjnych i optymalizacyjnych, które z reguły trwają od kilku do kilkunastu miesięcy i angażują wiele obszarów biznesowych banku

  • Na co dzień, wesprzesz Project Managera, właścicieli biznesowych i innych interesariuszy strumieni / inicjatyw w prowadzeniu prac projektowych, jak również analizach i przygotowaniu rozwiązań biznesowych - w szczególności do Twoich zadań będzie należało:

  • określanie zakresu prac i zadań

  • planowanie prac na poziomie konkretnych zadań

  • ustalanie harmonogramu i odpowiedzialności za realizację zadań (w tym zarządzanie masterplanem)

  • zapewnienie efektywnej organizacji pracy (w tym organizacja spotkań, warsztatów)

  • wsparcie w przygotowywaniu analiz / specyfikacji biznesowych oraz materiałów zarządczych

  • aktywny udział w spotkaniach projektowych zarówno na poziomie roboczym jak i decyzyjnym

  • prowadzenie dokumentacji projektowej i archiwizowanie

  • monitorowanie i raportowanie postępów prac, jak również ryzyk

  • Od czasu do czasu wesprzesz członków Twojego nowego zespołu w innych zadaniach z zakresu zarządzania projektami, przeglądu portfela inicjatyw strategicznych, analizy procesowo-biznesowej lub benchmarku rynkowego

  • Z czasem zostaniesz samodzielnym Project Managerem i weźmiesz odpowiedzialność za zarządzanie projektem end-to-end (od fazy koncepcyjnej do wdrożenia), a także weźmiesz udział w formułowaniu strategii biznesowych

Nasze wymagania

  • Jesteś w trakcie ostatniego roku studiów lub posiadasz dyplom wiodącej uczelni biznesowej

  • Masz min. dwa lata doświadczenia zawodowego, w tym rok w samodzielnym zarządzaniu projektami lub inicjatywami projektowymi

  • Komunikujesz się w języku angielskim na poziomie zaawansowanym

  • Posługujesz się PowerPointem i Excelem na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym

  • Cechuje Cię wysoka ambicja, proaktywna postawa, pozytywne myślenie („can do”)

  • Szybko się uczysz i zdobywasz wiedzę z nowych obszarów

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz potrafisz wizualizować dane

  • Potrafisz strukturyzować i wyjaśniać skomplikowane problemy / rozwiązania biznesowe

  • Potrafisz efektywnie zarządzać czasem i organizować pracę własną oraz zespołu

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Potrafisz zarządzać wieloma wątkami na raz i wyznaczać priorytety

Mile widziane

  • Posiadasz doświadczenie w sektorze finansowym (idealnie w obszarze strategii bądź zarządzania projektami) lub w konsultingu strategicznym

  • Masz doświadczenie we współpracy z wyższą kadrą zarządzającą (w tym z Członkami Zarządu)

  • Posiadasz certyfikaty w zakresie zarządzania projektami

  • Potrafisz myśleć na poziomie strategicznym, ale także operacyjnym (zarówno na poziomie ogółu jak i szczegółu)

  • Identyfikujesz ryzyka i eskalujesz je w odpowiednim momencie

  • Potrafisz prowadzić warsztaty i/lub kreatywne sesje brain-stormingowe

To oferujemy

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (na początek na okres próbny) z atrakcyjnym systemem premii kwartalnych w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w obszarze projektów i strategii zorientowanej na pracownika

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zespole, na którego wsparcie zawsze możesz liczyć

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej w LuxMed

  • Szeroką gamę benefitów pozapłacowych, w tym dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit – sam wybierzesz to, co Ci się podoba

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym – zarówno zdalnie jak i nowoczesnym biurze (atrakcyjna lokalizacja biura w okolicach metra Pole Mokotowskie), gdzie czeka na Ciebie kawiarnia Green Cafe Nero ze zniżkami dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium