mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-18
Białystok, podlaskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o własną działalność gospodarczą
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Autoryzowany(-a) Przedstawiciel/Przedstawicielka (mLeasing)
miejsce pracy: Białystok, nr referencyjny: mLe/0822

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • budowanie relacji z vendorami regionalnymi
  • przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych
  • negocjowanie warunków handlowych
  • podpisywanie umów leasingu z klientami

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczeniem w sprzedaży usług finansowych dla klientów biznesowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętności nawiązywania i utrzymania stałych relacji biznesowych
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • silna orientacja na realizacje wytyczonych celów
  • mobilność
  • prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • praca w oparciu o atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne wypłacane od każdej transakcji
  • możliwość wykupienia pakietów: opieki zdrowotnej Luxmed i Multisport
  • pracę w stabilnej spółce leasingowej cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów
  • możliwość pracy w gronie ludzi otwartych na zmiany
  • ścieżkę rozwoju zawodowego w Grupie mBanku
  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance
  • dostęp do biblioteki Legimini i kursów LinkedIn Learning

Forma zatrudnienia
B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
B2B
Specjalista