Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Project Management
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Product Owner – Departament Bankowości Elektronicznej

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz odpowiedzialność za rozwój i funkcjonowanie wybranych produktów w obszarze bankowości internetowej i mobilnej

  • Będziesz inicjować działania zmierzające do rozwoju nowych oraz modyfikacji istniejących funkcjonalności produktów

  • Będziesz ustalać priorytety i zarządzać backlogiem we współpracy z product managerem

  • Podejmiesz się nadzorowania poszczególnych etapów rozwoju produktu oraz raportowania postępów prac

  • We współpracy z product managerem będziesz monitorować i raportować poziom sprzedaży interesariuszom

  • Opracujesz dokumentację projektu

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie jako Product Owner w dużej organizacji

  • Znasz zagadnienia informatyczne w stopniu umożliwiającym efektywną pracę z zespołem scrumowym

  • Sprawnie komunikujesz się w języku angielskim w relacjach biznesowych (pisemnie i ustnie)

  • Myślisz analitycznie, potrafisz pracować nad wieloma zagadnieniami, analizować dane, wyciągać wnioski i podejmować decyzje

  • Umiesz doskonale organizować pracę własną i innych, chętnie współpracujesz w zespole

  • Lubisz obserwować trendy rynkowe w zakresie finansów, bankowości, produktów digitalowych

  • Szukasz rozwiązań, lubisz wychodzenie z inicjatywą

Mile widziane

  • Masz doświadczenie w branży finansowej, znasz produkty kredytowe (w szczególności pożyczki gotówkowe lub karty kredytowe)

  • Znasz system Jira (m.in. w zakresie zarządzania backlogiem) i Confluence

  • Posiadasz certyfikat Scrum (referowany Scrum.org lub ScrumAlliance)

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość realnego wpływu na kształt produktu oferowanego klientom Banku Millennium
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premii kwartalnych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej w LuxMed
  • Szeroką gamę benefitów pozapłacowych, w tym dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • Pracę w nowoczesnym biurze w okolicach metra Pole Mokotowskie, możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium