KPMG
Data aktualizacji: 2022-10-26
Wrocław, dolnośląskie
Konsulting, BPO/SSC, Administracja
angielski

Podobne oferty pracy

Business Support Junior Assistant

Wrocław

umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. Firmy KPMG działają w 144 krajach zatrudniając ponad 236 000 partnerów i pracowników na całym świecie.

Aktualnie do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Support Junior Assistant.

Twój zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur dla klientów KPMG
  • Organizowanie podróży służbowych pracowników
  • Kompleksowa obsługa recepcji biura KPMG Wrocław
  • Koordynowanie zamówień na art. biurowe i spożywcze
  • Administracyjne wsparcie pracowników biura
  • Wsparcie zespołu administracyjnego w bieżących zadaniach

Oczekujemy:

  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Doskonałej organizacji pracy
  • Komunikatywności i otwartości na pracę zespołową
  • Umiejętności wyznaczania priorytetów i ich efektywnej realizacji
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Samodzielności w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie wystawiania faktur będzie dodatkowym atutem ​

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym m.in. dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, itp.
  • Nowoczesne narzędzia pracy
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Asystent
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office