Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-10-20
Financial Controller
Nr ref. 193983/8618
Legnica, dolnośląskie
Kontroling, Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, posiadającej przychody ponad 700 mln PLN, poszukujemy osoby na stanowisko Financial Controller.

Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska:
  • współtworzenie budżetu oraz analiza wyników i odchyleń,
  • udział w procesie wyceny i analiza zapasów, kosztów i sprzedaży,
  • uczestniczenie w wdrażanie nowych projektów od strony finansowej i kontrolingowej,
  • aktywne poszukiwanie usprawnień oraz implementacja rozwiązań,
  • sporządzanie raportów finansowych i analiz na potrzeby zarządu,
  • tworzenie okresowych raportów na potrzeby kadry wyższego szczebla.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, kontroling, ekonomia, matematyka,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w działach kontrolingowych branży produkcyjnej,
  • dobra znajomość MS Excel oraz MS Access, dodatkowym atutem jest znajomość SAP,
  • pozytywne nastawienie do pracy oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • mile widziane uczestnictwo w programie ACCA, znajomość polityki SOX oraz regulacji US GAAP.
Oferta obejmuje:
  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przejrzysta droga kariery oraz wsparcie w procesie aklimatyzacji.
  • benefity: multisport, ubezpieczenie.