mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-11-03
Kraków, małopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę bez okresu próbnego Konkursy sprzedażowe Jasną ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Mł. Specjalista(-ka) ds. budowania relacji z klientem​ (praca w Bonarka City Center)​
miejsce pracy: Kraków, nr referencyjny: KZI/072/0822

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów banku (m.in. konta, kredyty, depozyty)
  • obsługa kasowo-dysponencka
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji
  • realizacja ilościowych oraz jakościowych celów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku mBanku

Nasze wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży, mile widziane doświadczenie
  • w sprzedaży produktów bankowych
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dynamizm w działaniu i konsekwencja w realizacji założonych celów
  • chęć zdobywania nowych umiejętności
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)
  • dyspozycyjność
  • wykształcenie wyższe albo w trakcie studiów - preferowane kierunki ekonomiczne

Mile widziane

  • mile widziana będzie Twoja znajomość i zainteresowanie rynkiem kapitałowym i pieniężnym, sytuacją ekonomiczną oraz zagadnieniami makroekonomicznymi.

To oferujemy

mBank to przede wszystkim ludzie. Łączy nas współpraca, otwartość na zmiany i innowacyjność. Dołączając do nas będziesz mieć pracę, w której wiele się nauczysz, a dodatkowo czeka na Ciebie wiele wyzwań.

Miejsce pracy to LB w Centrum Handlowym Bonarka, Kraków.

Forma zatrudnienia
Umowa na zastępstwo
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Specjalista
MS Office