Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2023-09-16
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Sprzedaż, Marketing
angielski
Data aktualizacji: 2023-09-16 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii.

Płatne praktyki w zespole Aktuariatu (obszar marketingowy)

 

Płatne praktyki w zespole aktuariatu, związane z rozwojem sprzedaży innowacyjnego produktu, który powstał w ramach PwC. Praca wymaga koordynacji członków kilku zespołów zaangażowanych w rozwój produktu - aktuariat, Data Analytics, ścisłej współpracy z biurem londyńskim PwC.

Czekamy na:

 • absolwentów/studentów studiów drugiego stopnia (preferowane kierunki zarządzanie, marketing),

 • osoby zainteresowane ekonomią o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, zainteresowanych rozwojem kompetencji sprzedażowych, które:
  - znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania,
  - swobodnie komunikują się w języku angielskim,
  - dobrze znają program MS Power Point,
  - łatwo budują relacje i chętnie pracują w zespole,
  - są na bieżąco z wydarzeniami ze świata i biznesu.

Dlaczego warto?

 • masz szansę rozwijać sprzedaż innowacyjnych produktów, które powstały w ramach PwC,

 • masz szansę zdobyć doświadczenie w projektach doradczych oraz strategicznych dla różnych firm z sektora finansowego, zarówno banków jak i firm ubezpieczeniowych,

 • dołączysz do firmy uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy oraz do zgranego zespołu ze świetną dynamiką,

 • poszerzysz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości.

Co oferujemy?

 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową,

 • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,

 • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk,

 • możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego,

 • nowoczesny sprzęt do pracy.

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.