Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2022-12-12
Kraków, małopolskie
BPO/SSC
angielski, niemiecki

Praca dla osób znających język niemiecki

Jakich kompetencji oczekujemy na start?

Głównie znajomości języka obcego. Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia i/lub pomysłu na to, w którym kierunku chcesz się rozwijać, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Nauczymy Cię całej reszty, jeśli tylko:

  • bardzo dobrze znasz język angielski (przynajmniej na poziomie B2),
  • bardzo dobrze znasz język niemiecki (przynajmniej na poziomie B2),
  • potrafisz zauważać różnice, zwracasz uwagę na detale,
  • znasz program MS Excel,
  • chcesz się uczyć i rozwijać.

Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

Bazując na Twoim CV i preferencjach, wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepszą ścieżkę kariery. W zależności od działu, w którym rozpoczniesz pracę (np. HR, IT, Finanse) Twoje obowiązki mogą się różnić. Na pewno jednak będziesz:

  • rozwijać się w międzynarodowym środowisku wykorzystując w codziennej pracy język obcy,
  • wykonywać prace administracyjne przy użyciu Excela i innych wewnętrznych narzędzi,
  • współpracować z zagranicznymi klientami naszej firmy, zarówno mailowo jak i telefonicznie.

Jaka może być Twoja ścieżka rozwoju?

Karierę w naszej firmie rozpoczniesz od programu wdrożeniowego. Tam nauczysz się podstaw. Gdy zdobędziesz już wystarczające doświadczenie, możesz awansować w swojej roli lub zmienić stanowisko wybierając spośród wielu obszarów takich jak finanse, zarządzanie projektem, obsługa klienta, IT i wiele innych.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Osobisty i zawodowy rozwój:

  • Programy rozwojowe, zewnętrzne kursy, dofinansowanie edukacji i certyfikacji, platforma NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. Excel, VBA, RPA, customer care).

Naszą legendarną atmosferę:

  • Nie obowiązuje nas sztywny dress code, mamy za to świetne communities (np. OUTfront, Women@Capgemini, Foreigners Community) i dostęp do zmieniających świat inicjatyw takich jak Program Grantowy. Jesteśmy dużą firmą z wyjątkową atmosferą - nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy ważne momenty i tak po prostu, zwyczajnie się lubimy ;).

I inne benefity:

  • Prywatną opiekę medyczną, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet usług stomatologicznych.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet onkologiczny.
  • Dodatkowe bonusy za polecanie znajomych do pracy.
  • Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy Nais (bilety do kina, karta Multisport i inne).
  • Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy, carpooling i parkingi rowerowe.

Kim jesteśmy?

Bycie jednym z nas oznacza ciągły rozwój między innymi wyjątkowymi ludźmi. To zespół, z którym chce się spędzać czas. Szkolenia i inicjatywy, dzięki którym możemy każdego dnia stawać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, technologii i transformacji cyfrowej. W Polsce mamy kilka jednostek biznesowych m.in. Business Services i Cloud Infrastructure Services. Tworzą je eksperci, świadczący naszym międzynarodowym klientom usługi z obszarów takich jak IT, HR, finanse i księgowość, łańcuch dostaw, czy transformacja biznesowa.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zobacz krótkie wideo: https://youtu.be/K8v_UJ7CH8c