EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-12-14
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Marketing
angielski
Facilitator warsztatów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie warsztatów biznesowych z klientami dotyczących strategii, transformacji i innowacji
  • Wspieranie klientów wewnętrznych i zewnętrznych w definiowaniu i rozwiązywaniu problemów biznesowych
  • Organizację i prowadzenie całych wydarzeń oraz pojedynczych sesji z klientem (np. burze mózgów, warsztaty Design Thinking, sesje strategiczne)
  • Tworzenie nowoczesnych i angażujących formatów spotkań
  • Dobór narzędzi oraz ćwiczeń prowadzących do identyfikacji problemów oraz symulacji innowacyjnych rozwiązań oraz pobudzających kreatywność podczas warsztatów z klientem

Nasze wymagania

  • Efektywne angażowanie w pracę wszystkich uczestników warsztatów (włączając przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej)
  • Twórcze rozwiązywanie napiętych sytuacji podczas prac grupowych i stymulowanie współpracy w grupie
  • Znajomość różnych technik i przebiegu procesów grupowych mających na celu zapewnienie otwartości i zaangażowania podczas dyskusji grupowych
  • Elastyczne dostosowywanie założeń warsztatu do procesu grupowego
  • Wykorzystanie technik wspierających pracę w grupie w szczególności definiowanie problemu, generowanie pomysłów, priorytetyzację
  • Min. 5 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu wydarzeń biznesowych lub warsztatów (m.in. Design Thinking)
  • Praktycznej znajomość metodyki Design Thinking lub metod facylitacji i moderacji warsztatów i wydarzeń
  • Doświadczenia w wystąpieniach publicznych
  • Umiejętności komunikacji oraz zarządzania konfliktem
  • Posiadania silnie rozwiniętej inteligencji emocjonalnej
  • Doświadczenia w pracy przy tworzeniu nowych usług lub produktów
  • Proaktywnej postawy
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego
  • Doświadczenie w PR, marketingu lub branży rozrywkowej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości narzędzi wspierających pracę grupową takich jak MS Teams, Zoom, Mural, Miro, Mentimeter itp.

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów
  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY
  • Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania
  • Możliwość rozwoju jako lider zespołu
  • Stałą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Pracę przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem nowych technologii
  • Udział w międzynarodowych projektach dla największych organizacji w Polsce i na świecie

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.