Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2022-11-21
Młodszy Konsultant Biznesowy
Nr ref. 1166662 40962904
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, BPO/SSC, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Proces rekrutacji na to stanowisko oraz szkolenia wprowadzające do pracy prowadzone są online.

Jakich kompetencji oczekujemy na start?

  • Masz 1-4 letnie doświadczenie jako Konsultant/ka biznesowa
  • Masz doświadczenie w branży medialnej, finansowej, FMCG, retail
  • Uczestniczyłaś/eś we opracowywaniu i wdrażaniu zmian biznesowych lub technologicznych
  • Wiesz dlaczego umiejętne zarządzanie danymi jest kluczowe dla rozwoju przedsiębiorstw, a może nawet masz praktyczne doświadczenie w obszarze BI
  • Wiesz dlaczego nawet najlepszy system CRM nie zadziała bez dobrze ustawionych procesów
  • Chcesz się rozwijać w wiodącej firmie konsultingowej zajmującej się transformacją cyfrową
  • Jesteś osobą otwartą i chętną do nauki
  • Nie masz nic przeciwko pracy w różnych projektach i zespołach, czasami pod presją i w wymagających ramach czasowych
  • Dopuszczasz myśl o podróżach do Klientów, w tym tych za granicą
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim

Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

  • Współpraca z klientami w celu definiowania i wdrażania projektów skoncentrowanych na zaangażowaniu klientów, efektywności operacyjnej, uruchamianiu nowych firm i usług i/lub opracowywaniu nowych strategicznych inicjatyw cyfrowych
  • Pomoc klientom w projektowaniu, dostarczaniu i wdrażaniu technologii cyfrowych w celu poprawy ich konkurencyjności
  • Wypełnianie luki między biznesem a technologią, stworzenie planu transformacji i poprawa cyfrowych możliwości klientów
  • Prowadzenie klienta przez złożone plany zmian, pomagając mu przy tym zrównoważyć zmiany biznesowe ze zmianą technologii w sposób, który zapewnia korzyści, zachwyca klientów i angażuje firmę

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Przestrzeń, w której możesz rozwijać

  • Programy rozwojowe, zewnętrzne kursy, dofinansowanie edukacji i certyfikacji, platforma NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. MS Azue, AWS, Google, ServiceNow i inne)
  • Będziesz miał możliwość dołączenia do różnych społeczności technicznych.
  • Elastyczne godziny pracy dzięki różnorodności projektów. Zapytaj swojego rekrutera o możliwe opcje.

Naszą legendarną atmosferę
Nie mamy sztywnego dress code'u, ale za to mamy wspaniałe społeczności i inicjatywy zmieniające świat. Zawsze znajdzie się ktoś, kto z chęcią rozpocznie dzień od filiżanki kawy - nawet wirtualnie! Jesteśmy dużą firmą o wyjątkowej atmosferze - nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy się ważnymi chwilami i... po prostu się lubimy!

I inne benefity:

  • Prywatną opiekę medyczną, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet usług stomatologicznych.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet onkologiczny.
  • Dodatkowe bonusy za polecenie znajomych do pracy w Capgemini
  • Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy Nais (bilety do kina, karta Multisport i inne)
  • Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy

Kim jesteśmy?

Capgemini Invent będący częścią Grupy Capgemini, świadczy usługi z zakresu doradztwa, transformacji i innowacji cyfrowej, wspierając organizacje w tworzeniu nowej, lepszej przyszłości.

W ponad 30 biurach i 22 studiach kreatywnych na całym świecie, nasz ponad 6-tysięczny zespół łączy strategię, technologię, naukę o danych i kreatywne projektowanie z dogłębną znajomością branży aby opracowywać nowe rozwiązania cyfrowe i modele biznesowe przyszłości.

Jesteśmy szybko rozwijającym się zespołem utalentowanych entuzjastów Data Science, którzy z pasją tworzą innowacyjne produkty i usługi dla klientów z różnych branż. Naszym celem jest szybkie opracowywanie rozwiązań jutra poprzez zastosowanie najnowszych technologii i technik Data Science.
Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz profil na Instagramie @capgemini.pl lub  odwiedź nasz profil na Facebooku (Capgemini Polska).

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski