Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-12-20
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja
Specjalista w Zespole Wypłat i Administracji Kredytów Hipotecznych

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zakładanie rachunków kredytowych, uruchamianie kredytów oraz rejestracja zabezpieczeń w systemach Banku
  • Obsługa operacyjna oraz księgowa kredytów, w tym kredytów preferencyjnych
  • Sporządzanie aneksów na podstawie decyzji kredytowych oraz wniosków Klientów Banku
  • Wprowadzanie do systemów operacyjnych decyzji, wniosków i postanowień aneksów do umów kredytowych
  • Sporządzanie zaświadczeń i opinii o kredytach
  • Weryfikacja dodatkowej dokumentacji kredytowej - polis ubezpieczeniowych, aktów notarialnych, odpisów księgi wieczyste

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych i księgowych (np.: ICBS, def 300)
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją kredytową
  • Samodzielność i dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym w godz. 8:00 – 18:00)

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji
  • Jasny system premiowy
  • Umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium