Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-23
wielkopolskie
Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Miejsce pracy:
Nr ref. 194125/8763

Opis stanowiska:
  • wykonywanie księgowań, prowadzenie ewidencji i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • udział w zamknięciu miesiąca, przygotowaniu sprawozdań finansowych, raportów okresowych,
  • udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych, sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • bieżący kontakt z dostawcami w tym przygotowywanie i monitoring płatności, uzgadnianie sald, księgowanie faktur,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • księgowanie faktur, potwierdzanie sald i transakcji w spółkach grupy kapitałowej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe zdobyte na studiach o kierunku finanse i rachunkowość,
  • znajomość przepisów rachunkowych oraz podatkowych,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w branży produkcyjnej lub sprzedażowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office,
  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Oferta obejmuje:
  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do kursów poszerzających wiedzę,
  • benefity: opieka medyczna Medicover, karta MultiSport, lekcje językowe,
  • dofinansowanie dojazdu do pracy pokrywane przez pracodawce,
  • możliwość awansu w strukturach firmy oraz grupie kapitałowej.