EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-01-09
Łódź, łódzkie
Konsulting, Analiza
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Junior AML Specialist - Młodszy Specjalista AML - CTS EY

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie operacji AML/KYC w zakresie projektów realizowanych dla instytucji sektora finansowego;

  • Wyszukiwanie i krytyczna analiza zgromadzonych informacji;

  • Przygotowanie dokumentacji oraz zapewnienie zgodności z przepisami i regulacjami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi;

  • Wykonywanie przeglądów okresowych klientów, a także wybranych procedur CDD/EDD;

  • Tworzenie i weryfikacja profili KYC oraz kartotek AML;

  • Analiza i monitoring transakcji, weryfikacja alertów transakcyjnych, etc.

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (dla obcokrajowców)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Chęć rozwoju w obszarze AML/CFT;
  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań oraz zdolności analityczne;
  • Umiejętność łączenia faktów i szybkiego wyciągania wniosków;
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie;
  • Otwartość i pozytywne nastawienie na szukanie rozwiązań.

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w instytucji o profilu finansowym lub consultingowym (najchętniej w dziale związanym z AML, KYC i/lub Compliance);
  • Podstawowa znajomość procesów związanych z programem przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML/CFT), w tym proces KYC/CDD/EDD, monitorowania transakcji lub sankcji;
  • Znajomość produktów bankowych;
  • Znajomość innych języków obcych (poza angielskim).

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz dużą elastyczność godzinową,
  • Stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra,
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji i certyfikatów, możliwość nauki języków na preferencyjnych warunkach,
  • Szeroką bazę szkoleń (m.in. Unikalny program zdobywania kompetencji przyszłości EY Badges, platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera),
  • Indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie,
  • Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach.
  • Wyjazdowe, zespołowe warsztaty,
  • Dodatkowe benefity (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, prezenty świąteczne),

Core Tax Support to nowopowstałe centrum kompetencyjne EY w Łodzi – zmieniamy oblicze dostarczania kluczowych dla biznesu procesów. Wspieramy zespoły i projekty prowadzone przez Dział Doradztwa Podatkowego EY Polska jak również Doradztwa Prawnego, Audytu, Konsultingu Transakcyjnego i Biznesowego oraz wiele, wiele innych. Czekają na Ciebie różnorodne zadania w nowoczesnym środowisku pracy. Poza Łodzią pracujemy również w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem, świadczącym usługi w różnych obszarach wewnątrz EY jak i dla klientów zewnętrznych. Będziesz miał możliwość kształtowania struktury naszego centrum i rozwoju kariery razem z jego rozwojem. Poznasz od podszewki projekty prowadzone przez Doradców Podatkowych, Prawników i Konsultantów EY oraz zdobędziesz unikalną wiedzę jak sprawić, żeby wszystko szło sprawnie za pomocą najnowszych narzędzi i technologii.

Pasujesz do nas, jeśli:

Potrzebujesz ciekawych wyzwań, ale cenisz sobie elastyczność i work-life balance. Masz analityczny umysł i nie boisz się liczb, a także lubisz uczyć się nowych rzeczy (nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do pracy). Często zastanawiasz się „Czy to nie mogłoby działać lepiej?” oraz cenisz kontakt z ludźmi.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT).

Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.